fbpx
Шоу-бізнес
“Це питання має бути вирішене!”: Анастасія Приходько обурено прокоментувала виступ одіозної Повалій на 9 травня в Кремлі

“Це питання має бути вирішене!”: Анастасія Приходько обурено прокоментувала виступ одіозної Повалій на 9 травня в Кремлі

Анастасія Приходько не змогла промовчати про скандальний виступ на концерті в Кремлі Таїсії Повалій, яка зрадила Україну

Після свого виконання української пісні на концерті до 9 травня у Кремлі одіозна Таїсія Повалій викликала величезні шквали критики серед українців.

Не змогла промовчати про вчинок співачки й Анастасія Приходько. Своєю думкою виконавиця поділилася у своєму обліковому записі у Facebook.

Приходько відповіла на численні нaпадки на свою адресу й нагадала, що всі 8 років вона продовжувала боротися за українську культуру.

“Я не зламалася за 8 років боротьби тут проти цієї нeчесті, боролася проти українських зрадників, коли майже не відчувала підтримки, боролося проти рyсні та їхніх нaпадків з усіх боків! І про цю гнuль говорила 8 років, забрати їй звання, забрати право виступати на території України!” – висловилася співачка.

Крім того, Анастасія просить владу позбавити Повалій і всіх артистів, що зрадили Україну, всіх звань і нагород, а також заборонити концерти.

“І я дуже прошу звернути на це увагу тих, хто може врешті-решт вирішити це питання.

Бо під час війни співати в Кремлі українських пісень у той час, коли йдуть з життя в такий спосіб українці, це вже за межею добра та зла… Від Тодоренко до Повалій, від Лободи до Йолки тощо… позбавити всіх звань, та заборонити виступи у публічних просторах!” – написала Приходько.

Фото – скріншот з відео