fbpx

Це те, що наразі дуже потрібно мамі, тому я й запропонувала сестрі скинутися та подарувати мамі на Новий рік новий холодильник. І тут моя люба сестриця показала своє справжнє обличчя. я не очікувала

Це те, що наразі дуже потрібно мамі, тому я й запропонувала сестрі скинутися та подарувати мамі на Новий рік новий холодильник. І тут моя люба сестриця показала своє справжнє обличчя. До такого я не була готова.

Хотіла я зробити подарунок мамі на Новий рік від нас, її двох дочок.  Але вийшло якось неправильно. А все через поведінку моєї сестри Ірини.

Я подумала саме про холодильник, бо маминому вже не менше 15-ти років, і він дуже маленький у порівнянні із сучасними моделями. Тому кілька вечорів я присвятила перегляду товарів в інтернет-магазинах техніки. На щастя, слушний варіант знайшовся швидко.

Тоді я набрала номер своєї молодшої сестри Ірини і розповіла про план. На жаль, я не могла собі зараз дозволити придбання холодильника. Тому я подумала, що непогано було б зробити спільний подарунок від дочок. Складемося порівну – батьки отримають новий холодильник, і всі будуть задоволені.

 Іра вислухала пропозицію та обіцяла подумати. Наступного дня вона зателефонувала та повідомила, що такий подарунок не потягне та зробить свій власний.

Ну, я знизала плечима. Але навіть відмова сестри не змінила моїх намірів. Я дуже хотіла порадувати маму саме цим подарунком. Тож наважилася взяти кредит. А що, багато хто так робить!

Яким же був мій подив, коли на сьогодні Ірина з’явилася у мами з одним букетом квітів. Про окремий подарунок не було й мови, а сестра сиділа за ранковим чаюванням з таким виглядом, наче все гаразд.

Я мимоволі відчувала сором за сестру. Правду кажучи, поведінка молодшої сестри вже давно мене бентежила. У нас обох є сім’ї. Але я ніколи не нав’язувалась матері зі своїми дітьми. Більше того, намагалася не обтяжувати фінансовими проблемами.

На відміну від Ірини. Сестра часто приїжджає до матері і скаржиться на чоловіка, що той не хоче давати грошей, а оскільки сама вона не працює, всі фінанси в руках Іриного чоловіка.

Навіть цього літа вона приїхала з дітьми до матері на місяць і жодною гривнею їй не допомогла. Сказала, що чоловік грошей із собою не дав. Тому магазинами за дитячими речами Іра ходила на мамину пенсію; зрозуміло, за їжу та все інше також відповідала мати.

Зважаючи на всі попередні події, я, щиро кажучи, розраховувала, що Іра хоч якось висловить свою подяку і зробить новорічний подарунок мамі. Але ні, вона прийшла як ні в чому не бувало і насолоджується маминим куховарством.

Де справедливість? І як Ірі самій не соромно за свою поведінку? І чи правильно робить наша мама, повністю забезпечуючи дорослу дочку та її онуків, поки ті гостять у її будинку? Мені все це здається дещо абсурдним.

Але я рада, що подарувала мамі холодильник – бачити вдячність і радість в її очах – справжнє щастя.

Всіх з Новим роком!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page