fbpx
життєві історії
Це все невістка – виманила, змусила сина повернутися з Амстердаму! Та ще й яка – колишня! І гроші в нього всі виманила на квартиру собі. Зовсім свого сина не розумію, і не сиділося йому в Голландії! І кому купив квартиру? А міг би собі чи нам і в оренду віддати. Та ще й зараз казна чим займається. Та найгірше сталося кілька тижнів тому. Микита купив двокімнатну квартиру

Це все невістка – виманила, змусила сина повернутися з Амстердаму! Та ще й яка – колишня! І гроші в нього всі виманила на квартиру собі. Зовсім свого сина не розумію, і не сиділося йому в Голландії! І кому купив квартиру? А міг би собі чи нам і в оренду віддати.

Ми з чоловіком просто в осаді від того, що зробив недавно наш єдиний син Микита. Він у нас чудовий хлопчик, але характер зовсім м’який. Колишня невістка Ангеліна ним і досі крутить, як хоче.

Одружився син рано, у 26 років. Ми відмовляли, але хто ж нас послухав! Пожили вони трохи з нами, бо невістка з іншого міста.

Але Ангеліна нічого робити вдома не хотіла, на роботу не йшла, возилася тільки з дитиною, їй не подобалося, що я вимагаю участі в домашньому господарстві.

Зрештою вона умовила Микитку переїхати на орендовану квартиру. Я приходила, допомагала чим могла, але дружина сина цього не цінувала. Фінансово їй хотілося жити красиво, а Микита не міг тягнути сам всі її забаганки.

І якось син з’явився з речами на нашому порозі, чому ми з чоловіком, чесно кажучи, зраділи. Але ми не знали тоді, що з нами син надовго не залишиться.

Через кілька місяців син поїхав на роботу в Європу, в Голландію. Там він прожив 6 років, заробляв, нам трохи теж допомагав.

Коли почалося вторгнення, я дуже тішилася, що син далеко і не хотіла, аби він повертався зараз. Всі розуміють, чому, адже син у нас один.

Та на початку цього літа Микита несподівано повернувся, сказав нам, що його місце в Україні, став на облік. А жити з нами синочок більше не став – орендував собі квартирку. Зовсім свого сина не розумію, і не сиділося йому в Амстердамі!

Та найгірше сталося кілька тижнів тому.

Микита купив двокімнатну квартиру. І кому? Колишній дружині і дитині! Вони вже туди переїхали, оформив син все на Ангеліну, нам сказав не втручатися.

А міг би собі чи нам купити і в оренду віддати – додатковий заробіток ніколи не завадить! Я взагалі не хотіла, аби Микита з заробітків повертався, як я вже сказала.

Та ще й зараз казна чим займається, наче без нього волонтерів мало – ремонтує безкоштовно військовий транспорт. Сам при цьому офіційно не працює, живе з підробіток, платить аліменти, хоча Ангеліна, якби нормальна, відмовилася б від аліментів, адже квартиру отримала.

Більш того – подруга мені сказала кілька днів тому, що бачила Микиту й Ангеліну разом з сином на прогулянці, а вийшли вони з її квартири.

Тому я здогадуюся, яка ще була причина синового повернення. Не здивуюся, якщо скоро дізнаюся, що вони знову разом.

Звичайно, я не проти, нехай наш син буде щасливим, але прикро те, що як був наївним хлопчиком, якого Ангеліна використовує, так ним і лишився. І головна його помилка, що квартиру він на неї оформив – ось за це в мене душа крається!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page