fbpx
життєві історії
Це вже нікуди не налазить! Порядки у них наводять безхатченки! Невістці й сину ми віддали будинок, що залишився мені від бабусі. В хорошому стані, живуть в ньому, але ремонт треба, порядок у дворі навести. Прихожу – у дворі якісь лічності підозрілі. У дворі під деревом – пляшка й одноразові стакани, яйця варені, хліб й огірки на картоні лежать. Підкріплення для них!

Невістці й сину ми віддали будинок, що залишився мені від бабусі. Це був подарунок на весілля, я дарчу на сина зробила.

Будинок у хорошому стані, жити можна, але ремонт треба, порядок у дворі навести.

Ми з чоловіком ще обоє працюємо, свати теж, та вони й в іншому місті, а я частенько намагаюся до дітей бігати, щось допомоги. Виходить не часто, та все ж. Невістка в декреті, малому півроку, то вона теж багато вільного часу не має, але по троху порядки наводимо.

Прийшла я одного разу, бачу – два дерева сухі спиляні і вже на дрова порубані, дах старий на сараї зірвано, стоять матеріали для нового покриття.

Думаю: от молодці діти! Похвалила їх, попили з невісткою чаю. Нічого незвичайного в її поведінці не помітила. Я в городі поралася та й пішла собі.

Прихожу через пару тижнів наступного разу – у дворі якісь лічності підозрілі! Щось роблять завзято, два мужики у лахмітті паркан лагодять, ще один вигрібає листя сухе з-за хати. У дворі під деревом – пляшка й одноразові стакани, яйця варені, хліб й огірки на картоні лежать. Підкріплення для них!

Так от воно що! Порядки у моєму дворі наводять безхатченки!

Ну, це вже нікуди не налазить!

Більше того – невістки дома немає, пішла з дитиною на прогулянку! Будинок зачинений, але ж що їм варто зламати замок і в хату влізти!

Вигнала я їх попри запевнення, що вони тут з дозволу господаря.

Прийшла невістка, я їй такої прочуханки дала!

Ну як до такого додуматися можна було?..

Ввечері подзвонив син з претензіями. Мовляв, будинок тепер його, чого я лізу? Вони так вирішили, бо цим людям, бачте, багато платити не треба, а нормальних робітників попробуй найми зараз, такі ціни луплять.

Я йому кажу, що дешева рибка – погана юшка, що вони ще й друзяків своїх потім наведуть, як все видивляться, що їм треба. Але син сказав, що я перебільшую, що в гості на чай вони мене завжди чекають, а от втручатися у їхні справи і ображати його жінку він не дозволить.

Отак посварилися, і тепер не знаю, як миритися, адже я права!..

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook