fbpx
Молитва
Ці дві молитви – Молитву про захист і спасіння від усякого зла і Молитву до Животворящого Хреста – постійно читала моя бабуся, звертаючись до Бога і покладаючись на Нього у всьому. Її віра допомогла їй дожити до глибокої старості. Я теж часто відкриваю її Молитовник і звертаюся до цих сильних молитов. 

Молитва про захист і спасіння від усякого зла

Боже мій, в руки Твого превеликого милосердя вручаю душу мою й тіло моє, почуття і слова мої, поради й помисли мої, діла мої, вхід і вихід мій, віру мою і життя моє, день і годину останнього подиху мого, переселення моє. Ти ж, о Преми­ло­сердний Боже, непереможна гріхами усього світу Благосте, незлобний Господи, мене, найгрішні­шого з усіх людей, прийми в руки захисту Твого і визволи від усякого зла, очисти беззаконня мої, подай виправлення злому й окаянному моєму життю і від лютих гріхопадінь завжди відвертай мене, піднімай мене з них, щоб я нічим не прогнівив Твоє чоловіколюбство, яким Ти загороджуєш мою неміч від бісів, пристрастей та злих людей. Не допусти видимих та невидимих ворогів. Веди мене шляхом спасіння і доведи до Себе, моєї пристані й вершини моїх бажань. Даруй мені християнську кончину, бездоганну та мирну, охорони від духів злоби, на Страшному Твоєму Суді будь милостивий рабові Твоєму і зарахуй мене до благословенних овець Твоїх, нехай з ними славлю Тебе, Творця мого навіки. Амінь.

Молитва до Животворящого Хреста

Нехай воскресне Бог, і розбіжаться вороги Його, і нехай тікають від Лиця Його ненависники Його. Як щезає дим, нехай вони щезнуть; як тане віск від лиця вогню, так нехай згинуть біси від лиця тих, що люблять Бога і осіняють себе знаком Хреста і в радості проказують: радуйся, Пречесний і Живо­творящий Хресте Господній, Ти проганяєш бісів силою на Тобі Розп’ятого Господа нашого Ісуса Христа, що до аду зійшов і силу диявольську подолав і подарував нам Тебе, Хрест Свій Чесний, на прогнання всякого супротивника. О Пречесний і Животворящий Хресте Господній! Помагай мені зі Святою Владичицею Дівою Богородицею, і з усіма святими навіки! Амінь.

Джерело – “Великий Молитовник”

Фото – “Страна”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page