fbpx

Цікавість взяла гору і я вирішила подивитись на цю жіночку з п’ятої палати. Мені аж дух перехопило, коли я дізналась, що це Оксана, дочка мого брата. Я не могла повірити, що вона докотилась до такого життя. Як тепер про все маю розповісти братові, я не знаю. Річ ще й у тім, що в нього проблеми зі здоров’ям і ця ситуація лише погіршить його стан

Ой і не легке життя спіткало мого старшого брата. Ніколи й уявити собі не могла, що з ним може зробити таке кохання до жінки.

Разом із братом ми зростали у сім’ї з достатком. Згодом отримали вищу освіту і достойні професії. Я не особливо себе виразила в професії.

Після заміжжя я вся розчинилась в сім’ї, а ось мій брат досягнув депутатського чину. Поважна людина, всі з ним вітаються і всі його поважають.

У брата була сім’я, дружина Оля і дочка Оксана. Навіть і не знаю, коли і як це сталося, але Оля дуже захопилась “біленькою”, та дійшло до того, що вона своїми діями почала ганьбити нашу родину.

Якось мій брат не витримав і подав на розлучення. Так Оля і повернулась жити до своїх батьків. Ті в свою чергу привели її трохи до тями. І вона навіть влаштувалась на роботу.

Звісно, що мій брат піклувався про свою дочку, допомагав фінансово, та повертатись жити до Олі вже не хотів. Так і залишився в холостяках.

Якось я дізналась від знайомих, що Оля пов’язала своє життя з іншим чоловіком, що в неї наче все добре і вона припинила “дивитися” на “біленьку”.

Брат все більше віддалявся від них. Дочка подорослішала і не захотіла спілкування з батьком.

Та ми й подумати не могли, яка історія на нас чекатиме за кілька років.

Якось я дізналась від сусідки, що недалеко по сусідству у нас винаймає хату дивна парочка.

Молодик з дівчиною. Та вони дуже схожі на тих, що полюбляють “веселе життя з біленькою”. Мені стало цікаво, та я особливо не вникала в цю історію, адже не моя це справа.

Та десь за тиждень до нас привезли в не дуже хорошому стані жіночку, вона була брудна і від неї був неприємний запах…

Сама я працюю в місцевій лікарні старшою медсестрою.

Цікавість взяла верх і я вирішила піти подивитись на цю жіночку. Мені аж дух перехопило, коли я дізналась, що це Оксана, дочка мого брата.

Я не могла повірити, що вона докотилась до такого життя. Як тепер про все маю розповісти братові, я не знаю…

Річ ще й у тім, що в нього проблеми зі здоров’ям і ця ситуація лише погіршить його стан.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page