fbpx

Цікаво, а що ж напророкував своїй країні відомий російський старець Микола Гур’янов? До речі, багато передбачень мудрого протоієрея таки збулися. Ще за життя священнослужитель встиг передбачити, що чекає на росію в майбутньому: “Але вік його малий, як і він сам”

Цікаво, а що ж напророкував своїй країні відомий російський старець Микола Гур’янов? До речі, багато передбачень мудрого протоієрея таки збулися.

Старець Микола Гур’янов народився на початку XX століття і прожив 93 роки. На його віці були і революція, і війни, і навіть ув’язнення. Незважаючи на всі тягарі, з якими довелося зіткнутися Миколі Олексійовичу, все своє життя він був відданий Богові.

Ім’я Миколи Гур’янова знають у всій росії. Він став одним із найулюбленіших і найшанованіших наставників російської православної церкви.

Протоієрей мав дар зцілення, а також міг розповісти про минуле і майбутнє людини. Ще за життя священнослужитель встиг передбачити, що чекає на Росію в майбутньому.

Старець Гур’янов належав до покоління сповідників, які за свою віру в Бога зазнали утисків від влади. С

вященнослужитель пережив тюремні ув’язнення та заслання, а потім довгі роки провів у невідомості, молячись Всевишньому на Рибальському острові.

Микола Олексійович не залишив після себе жодної серйозної та масштабної спадщини. Однак його вислови досі живі. Багато пророцтв старця відомі зі слів його парафіян і паломників.

Незадовго до відходу Гур’янов висловився з приводу майбутньої влади росії.

Про це згадував Олександр Роженцев. У вересні 1997 року разом із невеликою групою прочан після завершення престольного свята у Псковському Снітогорському жіночому монастирі він вирушив на острів Талабськ. Чоловік потребував поради старця, оскільки в його житті назрівали великі зміни. Його сім’я мала переїхати з Магадана до Санкт-Петербурга. Крім того, чоловік довгий час не міг закінчити написання книги.

Роженцев разом з іншими паломниками прибув до будинку старця рано-вранці. Гур’янов уже встиг помолитися і вийшов надвір до людей. Олександр згадує, як змінилося все довкола в цей момент. На дах будинку злетілися голуби, а до паркану підійшов білий кінь. Вони ніби спеціально прийшли, щоб привітати наставника.

Пророцтво старця

ожен із паломників підходив до старця по черзі і розповідав про себе. Олександру він сказав, що рідні приїдуть вже скоро. Він благословив його на написання книги, але попередив: «Поспішай не поспішаючи».

Але була серед охочих одна жінка, яка поцікавилася не своєю долею. «Батюшко, хто буде після Єльцина? Чого нам чекати? – мовила жінка.

Старець відповів:

“Після буде військовий. Влада його буде поганою. Але вік його малий, як і він сам. Влада буде як за комуністів і політбюро. А потім буде цар православний».

Слова Гур’янова розлетілися по всій країні, проте незабаром були забуті. Поки що 31 грудня 1999 року Борис Єльцин не оголосив про своє звільнення з посади президента.

Олександр Роженцев згадав пророцтво старця. І невдовзі стало зрозуміло, що означає погона влада.

Президент довірятиме лише людям у погонах. А всі ключові посади в державі займуть військові.

«Вік його малий, як і він сам», – історія не про тривалість правління нового президента, а про нього самого. Дії його будуть нікчемні в очах Бога. І коли він втратить владу, життя країни зміниться на краще.

Старець Микола Гур’янов виступав проти залякування людей.

Нагнітання тривоги та страху ні до чого доброго не приведуть. Люди не витримають цього тиску і втратить свободу, віру, мужність та надію.

Щось це дуже нагадує, чи не так?

Микола Олексійович був відомий не лише своїми пророкуваннями, але й мудрими настановами. Він завжди просив людей нести у світ добро і молитися Богові так сильно, ніби завтрашнього дня може не бути.

Жити треба по совісті, щоби за свої діяння перед Господом не було соромно. Душа має очиститись від скверни – тільки так можна підготувати себе до переходу у вічність.

Нам лишається зачекати і перевірити, чи зміниться влада в росії і чи справдиться пророцтво старця Миколи Гур’янова.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page