fbpx
Цікаве
Цінності не купиш за гроші! Стаття, яка змусить змінити погляди на світ

На жаль, тепер все більше і більше людей одержимі уявним успіхом і збагаченням. Кожен хоче переплюнути іншого. Бкти кращим.

Люди не замислюються про наслідки, що їх чекає, як далі буде. Головне для них перемога. Навчились, завжди щось купляти за гроші.

А чому, власне кажучи, хтось взагалі повинен щось продавати? Ми ж не стодоларові купюри, щоб усім подобатися. Джерело

Ця стаття змусить вас змінити свої погляди на світ.

Ми живемо у час понтів… Коли кожен щось показує модне. Батьки купляють дітям дорогі смартфони, які їм зовсім не потрібні. Так, пограти в ігри та повисіти у соцмережах.

Звичайні сільські «перці» пнуться зі шкіри, щоб зробити лакшері весілля – 500 гостей, вино рікою, вишукана їжа, святкування у фешенебельних ресторанах…

І це тільки заради того, щоб оцінили оточуючі, щоб бути не гіршими за інших.

Сучасне суспільство диктує певні правила: що потрібна мати кожна людина, щоб її вважали успішною. Та навіть якщо один школяр з цілого класу не має в кишені айфона – його вважатимуть невдахою.

Офісні працівники мусять відпочивати не на дачі, а у Туреччині чи Єгипті, а бізнесмен повинен їздити на шикарному позашляховику – щоб відповідати статусу.

Проте це небезпечніше, ніж здається на перший погляд. Людина ганяється за статусними дрібницями, витрачаючи на це гроші, замість витрачати їх на власний розвиток. Ба більше, навіть кредити для цього оформляють. Самооцінка падає, орієнтуючись тільки на оточуючих. Головною метою стає показати себе кращим, ніж є насправді.

Для чого це робиться?  З якою метою? Щоб продавати людям речі та послуги, які їм зовсім не потрібні – потрібно спочатку переконати їх у протилежному.

Єдиним виходом буде не піддаватись стадному інстинкту. Відстоювати свої уподобання, розвиватись самостійно – згодом ви зрозумієте, що за це вас почнуть поважати ще більше.

Це змінить ваше мислення до правильного – мислення успішних людей. Нам тільки здається, що таких навколо багато, це тільки омана.

По-справжньому самодостатня людина через матеріальні речі ніколи не намагається досягти значущості, вона й так має її вдосталь. Вона завжди привітна з персоналом, не грубить людям, не хвалиться матеріальними речами.

Успішна людина не вивищується над іншими, а прагне стати кращою версією себе – прагне до самовдосконалення та розвитку.

ПамВи й самі не зчуєтесь, як все що ви б хотіли мати у вас буде, про це не становитиме для вас найбільшу цінність у житті. Бо цінності годі купити за гроші.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page