fbpx

Цієї ночі їй чоловік повідомив, що йде. У нього є інша жінка, яка його по-справжньому любить і готова їхати за ним, куди він скаже!

Вранці, як завжди, ми всі прийшли на роботу. Почали базікати і пити каву. Тут зайшла моя колега у жахливому стані, було відчуття, що в неї ось трапилось! Вона тихо опустилася на стілець і почала голосно плакати!

Весь наш жіночий колектив кинувся з’ясовувати, що сталося. Мені було її дуже шкода!

Цієї ночі їй чоловік повідомив, що йде. У нього є інша жінка, яка його по-справжньому любить і готова їхати за ним, куди він скаже!

Він давно мріяв поїхати до Португалії. Доньці Ірі обіцяв допомагати. А коли підросте, то хто знає, може, теж захоче жити на прекрасному острові.

Вона просила його не йти з сім’ї. Казала: Ти можеш гуляти на стороні, я на це заплющу очі! Тільки щовечора повертайся до нас із Ірочкою!»

Він же хотів усе чесно. Пояснював дружині: ,,Я не хочу вештатися! Вважаю за краще жити сімейним життям! Просто ми з тобою зовсім чужі стали один одному. Тільки донька нас і поєднувала! Не можу залишатися з тобою. Люблю іншу і це взаємно!”

Вона не приховувала, що мала багато коханців! Але й на думці не було, що колись сама втратить чоловіка. Наші дівчата на роботі навколо цієї справи шушукалися. Багато хто казав, що так їй і треба.

Я ж співчувала.

Було в ній щось миле, що викликало бажання допомогти! Минув місяць, вона все одно не могла прийняти. Але почала фліртувати з одним молодим хлопцем із сусіднього відділення.

Той був тільки радий такій пригоді, незважаючи на те, що нещодавно став батьком родини. Коротше, у них закрутився бурхливий роман! Він затримувався в неї допізна, але завжди ночувати їхав додому до дружини та дитини.

Якось вона сказала мені: ,,Я хочу, щоб він покинув свою дружину і одружився зі мною! Я — розкішна жінка! Такими не кидаються! Мій чоловік просто дуже не хоче жити тут, а свою нову він там залишить! Якби я мав таке ж сильне бажання поїхати, то він би був зі мною!”

Я відповіла: ,,Ти сама так складно переживаєш подібну ситуацію! У твого нового хлопця немовля! І ти не любиш його. Як ти можеш такі речі витворяти?”

На що почула: ,,Чому я маю про когось думати? У мене насамперед мої інтереси, а до інших мені справи немає! З чого я залишилася матір’ю одиночкою? Нічого з нею не станеться, якщо і вона залишиться одна з дитиною!”

Її чоловік виїхав до Португалії. На ній досі ніхто не одружився! Я перестала їй співчувати! Зовсім!

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page