fbpx
Молитва
Цією цілющою молитвою потрібно зі щирим серцем звертатися до св. багатомилостивого Пантелеймона при будь-якій недузі. Моя бабуся завжди шепотіла її коли хворіла сама або хто з її діток. Молитва ця зберігається в її старенькому молитвослові, але я давно знаю її на пам’ять. 

Молитва на зцілення від різних захворювань до св. Пантелеймона (Цю молитву хворий має читати на самоті, без присутніх)

О великий угодниче Христовий, страстотерпче, лікаю і цілителю багатомилостивий Пантелеймоне! Змилосердися наді мною, грішним слугою, почуй стогін і розпач мій, змилостиви Небесного, Верховного Лікаря душ і тіл наших, Христа Бога нашого, нехай подарує мені зцілення від хвороби моєї, яка гнітить мене.

Прийми недостойне моління моє, найгрішнішого відвідуванням. Не відвернися від гріховних ран моїх, помаж їх єлеєм милості твоєї і зціли мене, щоб я був здоровим душею і тілом моїм і залишок днів моїх, з Ласкою Божою, зміг провести в покаянні і догоджуванні Богові і щоб сподобився отримати щасливе завершення життя мого.

Угодниче Божий! Дуже прошу тебе: моли Христа Бога, нехай заступництвом твоїм подаруй здоров’я для тіла мого і спасіння для душі моєї. А я буду прославляти Його завжди, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Джерело – “Великий Молитвослов”

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page