З чоловіком ми живемо в сільській місцевості, тримаємо невеличку господарку, виховуємо двох синочків, меншому Данилку вже виповнилось дев’ять, ну а старшому – Арсену – чотирнадцять.
Мій чоловік ділова людина, його майже ніколи не буває вдома, навіть коли в нього закінчується робочий час, він завжди на якихось зустрічах.
Тому вихованням синів в основному займаюсь я.
Я вмію все зробити, не лише жіночу роботу, а й чоловічою мене не налякаєш. Ще коли була дитиною, то постійно крутилась біля свого тата, а той не маючи сина, передавав всі свої знання мені.
Сини в мене ростуть і слухняні, і роботящі і завжди радо мені допомагають, чи то на городі чи вдома. І в навчанні все встигають, адже я завжди знанням приділяю велику увагу.
Навіть коли приходять вихідні, то наш тато, як не на футболі, то в телефоні, втомився, бідний, за тиждень і відпочиває.
Цього літа я затіяла ремонти в спальні.
Закликали ми майстра, але якщо чоловік у відпустці, то потрібно трохи допомагати.
Майстер наш добрий родич, грошей з нас багато не візьме, тому від зайвих рук не відмовиться. Чи щось подати, чи принести потрібно, та й біля ремонту завжди роботи багато. Ох мій чоловік і пихтів, видно було, що робота не така, до якої він звик.
Наступного дня він сину Арсену дав завдання, щоб той його підміняв, а сам придумав собі термінову поїздку, та коли син відповів, що допоможе, але не довго, адже кожного дня в нього багато уроків і йому потрібно вчитись, то мій чоловік сказав до сина: “Ти ледачо! Трохи треба думати і про те, за що хліб і до хліба купити, а уроки твої почекають! Я звільняю тебе від науки на два дні”.
Тут я вже не витримала, бо з ледачо все життя живу я. Завелась не на жарт, адже синів своїх ображати я не дозволю, вони і так мені постійно в допомозі.
А от від чоловіка, якраз користі майже ніякої, він наче співмешканець в нашій хаті. Жив і виріс в селі, а в панка бавиться.
– Якщо поїдеш у своє відрядження, додому можеш не повертатися.
Не знаю, чи то я така переконлива, чи в моїх словах чоловік відчув страх.
Та наступного дня мандрівка відмінилась, і чоловік залишився вдома допомагати з ремонтами.
А ось як заставити його полюбити своїх синів, проводити з ними час, я просто не знаю, адже в майбутньому він може для них стати чужим, а я цього б дуже не хотіла.
Автор – Успішна Емма
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором