fbpx
життєві історії
Цього разу дзвінок до свекрухи був дещо іншим. Мій Влад вже тижнів зо два, зовсім про сім’ю забув. Пізно приходить з роботи, на вихідних з друзями на “пінному”. А що дивно, про мої іменини навіть не згадав і квітки не приніс. Наталя Володимирівна відразу запевнила мене, що все буде добре, вона поговорить з ним і все владнається. Не знаю чому, але я їй повірила. А за два дні чоловік прийшов до мене на кухню геть іншою людиною

Зі своєю свекрухою я у достойних відносинах. Я поважаю її як жінку, адже вона виховала мого чоловіка. Не пропускаю і жодного її свята, завжди телефоную розповідаю, як ми живемо, щоб вона була в курсі. Адже ми з чоловіком живемо окремо від батьків.

Відразу як ми одружились, наші батьки купили нам квартиру в місті. Живемо ми у трьох, виховуємо сина Євгенчика, який цього року пішов у четвертий клас.

Чоловік мій працює на фірмі менеджером, а я фармацевтом у аптеці, недалеко від нашого будинку. Живемо ми непогано. Попри побут ми завжди знаходили час для релаксу.

Кожні вихідні, це цікаві зустрічі, або ж поїздки. А бувало і таке, що це час в трьох вдома за переглядом цікавого фільму.

Я завжди була переконана, що в нас з Владиславом, міцна сім’я і гарні відносини. Наші друзі інколи навіть заздрили нашому розумінню з пів слова між собою. Я завжди перед свекрухою вихваляла свого Влада, думала, їй приємно чути, адже вона його мама.

Та цього разу дзвінок до неї був іншого характеру. Мій Влад вже тижнів зо два, геть про сім’ю забув. Постійно пізно приходить з роботи, на вихідних з друзями на “пінному”.

Про мої іменини то взагалі забув, того дня я привітання так і не дочекалась від нього. Коли я з ним намагаюсь спокійно про це поговорити, то він відштовхує мене від себе.

Став якийсь роздратований. Розуміючи що сама я собі ради з ним не дам, вирішила просити про допомогу у свекрухи.

Наталя Володимирівна, так звати маму Влада, відразу запевнила мене, що все буде добре, вона поговорить з ним і все владнається.

Вже через два дні коли я готувала вечерю на кухні, мій чоловік прийшов з квітами, міцно мене обійняв і попросив щиро пробачення.

А за сніданком наступного дня сказав, що я найкраща дружина у всьому. Зізнався, як сильно мене кохає і як дорожить нашою сім’єю.

Про що Наталя Володимирівна говорила зі своїм сином, я не знаю, та знаю лише те, що вчинила вона досить мудро. Нестала захищати свого сина переді мною, як і нестала виправдовувати його вчинки.

Вона своєю мудрістю вчасно зреагувала і врятувала нашу сім’ю. Мабуть кожній із вас хочу побажати такої свекрухи, як у мене, а вашим сім’ям тільки процвітання в злагоді і любові один до одного.

Читайте також: Вчора заходжу я в кімнату до Лілі, бо хотіла щось в неї запитати, а вона з кимось дуже ніжно розмовляє. Помітивши мене, невістка швидко сховала телефон, за її поясненнями це була подруга. Після цього ввечері Ліля пішла гуляти і нічого мені не сказала. Чекала я її, чекала, і вирішила піти спати. А ось нині зранку встаю, а невістки досі нема. На телефон не відповідає. Я вже подумала дзвонити в поліцію, аж тут заходить

Адже всі ми люди і здатні на помилки, і добре, що є поряд людина, яка здатна тебе завернути на правильний шлях. коли ти збився з дороги.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page