fbpx

Цього року дружина зі зрозумілих причин летить у відпустку в Єгипет сама, я з нею не можу. Ми живемо разом досить довго, але я все одно переживаю. Чи не зрадить вона мені там? Сонце, тепло, море все ж таки. Спочатку дві мої знайомі сказали, що без романів там не буває. Я почав читати якісь статті і дізнався, що відсоток жіночих зрад під час курортного відпочинку за різними оцінками становить від 70 до 90 відсотків. Надія в мене і зараз у свої 49 дуже приваблива жінка

Цього року дружина зі зрозумілих причин летить у відпустку в Єгипет сама, я з нею не можу. Ми живемо разом досить довго, але я все одно переживаю. Чи не зрадить вона мені там? Сонце, тепло, море все ж таки.

Разом ми були з нею у багатьох країнах Європи, в Туреччині. У Єгипті не були. Я погодився, щоб Надія поїхала сама. Вона оформила тур. Але тепер, коли її поїздка наближається, я почав думати, що вчинив легковажно, погодившись на її відпустку без мене.

Спочатку дві мої знайомі сказали, що без романів там не буває. Я почав читати якісь статті і дізнався, що відсоток жіночих зрад під час курортного відпочинку за різними оцінками становить від 70 до 90 відсотків.

Я був дуже здивований такими цифрами і подумав, що навіть якщо б це було 50 відсотків, у мене були б всі підстави для серйозних побоювань. Надія в мене і зараз у свої 49 дуже приваблива жінка довговолоса блондинка, висока і з гарною фігурою. А якщо ще додати, що вона розумна і голова в неї ніколи не болить…

Скажіть, чи це справді так ризиковано – відпускати дружину саму? Тільки, якщо можна без «мудрих» висловлювань – «від неї самої все залежить». Зрозуміло, що залежить. Але така статистика дійсно бентежить, а до її відпустки – десять днів.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com.

You cannot copy content of this page