Цього року невістка з сином, на диво, мене запросили на лінійку. Мій онук в перший клас пішов. Я ж не з пустими руками приїхала, ланцюжок з підвіскою подарувала. Але як тільки урочиста частина закінчилася, невістка сказала мені “до побачення”. – Давайте, щось купимо в магазині і відсвяткуємо цю подію!. – Та як виявилося, вони кафе замовили – “тільки для молоді”. Додому їхала сама не своя.
Живемо ми з чоловіком вже багато років самі – без дітей. Хоч і виховали ми двоє гарних дітей, дочку Зоряну і сина Василя.
Зоряна наша першою стала на рушничок щастя, і пішла жити окремо від нас до чоловіка, живе вона у Львові виховує вже дорослу дочку.
Наша внучка цього року закінчила університет, вона у нас гуманітарій. Вже достатньо добре заробляє собі на життя. Це наша з чоловіком гордість, ми постійно, чим можемо, тим і допомагаємо їй.
Тай син вже років з десять, як одружився. Виховує єдиного сина Денисика, який цього року піде у перший клас.
Невістка із сином живуть на нашій з чоловіком квартирі, яку ми їм залишили, а самі переїхали в батьківську хату в село жити. До сільського життя ми звичні адже майже кожні вихідні, багато років, їздили підтримувати наших батьків.
Цими вихідними зателефонувала мені невістка і запросила мене на перший дзвоник до Дениска.
Я дуже зраділа, мені було приємно отримати від них таке запрошення. А то самі знаєте, син більше за невісткою тягнеться, а про маму то зовсім забув. Чого не можу сказати про дочку, та дня такого нема, щоб не зателефонувала і не спитала, як у нас справи?
До цього дня я готувалась довго, думала, як привітати дітей з першокласником. Прикупила собі навіть нову гарну вишиванку, купила внуку подарунок.
Мій внук пішов не в звичайну школу, а у гімназію. Сама урочиста частина на лінійці була дуже гарна, діти розказували вірші, співали, танцювали.
Задоволення я отримала ну дуже багато. Та після лінійки невістка заявила мені, що, все, я можу їхати додому. І це після того, як я їх привітала немалими коштами з першачком і внуку цінний подарунок купила – срібний ланцюжок з підвіскою.
Син ще мені говорить: “Мамо, я вас до маршрутки вашої підвезу”.
Я запропонувала, можливо, давайте щось купимо і підемо додому трохи відсвяткуємо.
А невістка мені: “Ми замовили кафе, але тільки для нас – молоді. Запросили туди своїх друзів”.
А я вже застара виявляється до кафе.
Додому я приїхала розлючена, коли розповіла чоловіку, то він сказав, що краще б я і зовсім до них не їхала.
Що за молодь зараз пішла не вихована? Ніякої поваги до батьків не мають.
Ось скажіть мені, люди добрі, чи захочу я таким дітям ще чимось допомогти?
Автор – Успішна Емма
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором