fbpx
життєві історії
Цього року невістка з сином, на диво, мене запросили на лінійку. Мій онук в перший клас пішов. Я ж не з пустими руками приїхала, ланцюжок з підвіскою подарувала. Але як тільки урочиста частина закінчилася, невістка сказала мені “до побачення”. – Давайте, щось купимо в магазині і відсвяткуємо цю подію!. – Та як виявилося, вони кафе замовили – “тільки для молоді”. Додому їхала сама не своя

Цього року невістка з сином, на диво, мене запросили на лінійку. Мій онук в перший клас пішов. Я ж не з пустими руками приїхала, ланцюжок з підвіскою подарувала. Але як тільки урочиста частина закінчилася, невістка сказала мені “до побачення”. – Давайте, щось купимо в магазині і відсвяткуємо цю подію!. – Та як виявилося, вони кафе замовили – “тільки для молоді”. Додому їхала сама не своя.

Живемо ми з чоловіком вже багато років самі – без дітей. Хоч і виховали ми двоє гарних дітей, дочку Зоряну і сина Василя.

Зоряна наша першою стала на рушничок щастя, і пішла жити окремо від нас до чоловіка, живе вона у Львові виховує вже дорослу дочку.

Наша внучка цього року закінчила університет, вона у нас гуманітарій. Вже достатньо добре заробляє собі на життя. Це наша з чоловіком гордість, ми постійно, чим можемо, тим і допомагаємо їй.

Тай син вже років з десять, як одружився. Виховує єдиного сина Денисика, який цього року піде у перший клас.

Невістка із сином живуть на нашій з чоловіком квартирі, яку ми їм залишили, а самі переїхали в батьківську хату в село жити. До сільського життя ми звичні адже майже кожні вихідні, багато років, їздили підтримувати наших батьків.

Цими вихідними зателефонувала мені невістка і запросила мене на перший дзвоник до Дениска.

Я дуже зраділа, мені було приємно отримати від них таке запрошення. А то самі знаєте, син більше за невісткою тягнеться, а про маму то зовсім забув. Чого не можу сказати про дочку, та дня такого нема, щоб не зателефонувала і не спитала, як у нас справи?

До цього дня я готувалась довго, думала, як привітати дітей з першокласником. Прикупила собі навіть нову гарну вишиванку, купила внуку подарунок.

Мій внук пішов не в звичайну школу, а у гімназію. Сама урочиста частина на лінійці була дуже гарна, діти розказували вірші, співали, танцювали.

Задоволення я отримала ну дуже багато. Та після лінійки невістка заявила мені, що, все, я можу їхати додому. І це після того, як я їх привітала немалими коштами з першачком і внуку цінний подарунок купила – срібний ланцюжок з підвіскою.

Син ще мені говорить: “Мамо, я вас до маршрутки вашої підвезу”.

Я запропонувала, можливо, давайте щось купимо і підемо додому трохи відсвяткуємо.

Читайте також: Вже який день мене мучить думка про те, щоб переписати свою однокімнатну квартиру на сусідку, яка мене доглядає, щоб провчити свого єдиного сина. Я всю душу в Дмитра вклала, на двох роботах працювала, щоб його на ноги поставити, а він ось так зі мною? Може то й невістка винна, бо незлюбила вона мене з першого дня, але то нехай вже самі розбираються

А невістка мені: “Ми замовили кафе, але тільки для нас – молоді. Запросили туди своїх друзів”.

А я вже застара виявляється до кафе.

Додому я приїхала розлючена, коли розповіла чоловіку, то він сказав, що краще б я і зовсім до них не їхала.

Що за молодь зараз пішла не вихована? Ніякої поваги до батьків не мають.

Ось скажіть мені, люди добрі, чи захочу я таким дітям ще чимось допомогти?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page