fbpx
життєві історії
Вже який день мене мучить думка про те, щоб переписати свою однокімнатну квартиру на сусідку, яка мене доглядає, щоб провчити свого єдиного сина. Я всю душу в Дмитра вклала, на двох роботах працювала, щоб його на ноги поставити, а він ось так зі мною? Може то й невістка винна, бо незлюбила вона мене з першого дня, але то нехай вже самі розбираються

Вже який день мене мучить думка про те, щоб переписати свою однокімнатну квартиру на сусідку, яка мене доглядає, щоб провчити свого єдиного сина. Я всю душу в Дмитра вклала, на двох роботах працювала, щоб його на ноги поставити, а він ось так зі мною? Може то й невістка винна, бо незлюбила вона мене з першого дня, але то нехай вже самі розбираються.

В свої вісімдесят з лишнім років, я живу сама в однокімнатній квартирі.

Все своє життя я присвятила вихованню єдиного сина. Були часи, коли я працювала на двох роботах, аби у мого Дмитра було все.

Син мій вивчився на програміста, працював в досить солідній компанії.

Там і познайомився з моєю майбутньою невісткою Світланою, яка так закохала його в себе, що й до сьогодні він лише її слухає.

Я для нього в певний час стала непотрібною. Як тільки вони відгуляли весілля, мій син пішов жити окремо від мене. Ще перші роки трохи навідувався до мене, приносив мені продукти.

А за останні роки його візити можна на пальцях однієї руки порахувати. Завжди говорить: “немає часу, дуже зайнятий!”. Та хоч телефонує і то мені вже легше.

Та минулого тижня я перенесла важкий стан свого здоров’я, злягла у ліжко, та так, що потребувала стороннього догляду.

Сусідка неодноразово телефонувала моєму сину, та він лиш запропонував мене відвезти до лікарні, бо сам за мною немає змоги доглядати.

Про невістку то я взагалі мовчу, та до мене завжди погано відносилась. З першого дня дала мені зрозуміти, що я для неї ніхто, непотрібна людина в її житті.

Можливо і не з дуже великим бажанням, за мною почала доглядати моя 55 річна сусідка Неля. Совість мабуть їй інакше не дозволяла зі мною вчинити.

Син за цих три тижні був у мене мабуть з чотири рази, та й то на пару хвилин, забіг подивитися чи ще дихаю.

Читайте також: В неділю Андрій до церкви один ходив, бо щось я погано почувалася, а після зателефонував і сказав, що дочка його в гості гукає. Я ще здивувалася, з якого це дива, бо не часто таке буває. І як виявилося, моє чуття мене не підвело. – Тату, ми так подумали, раз ти не хочеш нас пускати в цю квартиру, то давай її продамо, купимо невеличку ділянку і будемо з чоловіком будуватися. Будеш жити з нами, вже на старість веселіше буде!

Та думки мене мучать про те, що я так погано сина свого виховала. Думаю чи не варто мені б було заповіт на користь сусідки переписати? Адже вона виявилась єдиною людиною, якій небайдуже моє життя сьогодні.

Чи все ж таки залишити своєму сину? Який до мене зовсім зчерствів.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page