fbpx

Ця дата у рік Кролика обіцяє фантастичні зміни кожному  з нас! Як правильно загадати бажання й проветси дзеркальну дату 23.02.2023 – всі підказки від фахівців для вас, наші любі

Ця дата у рік Кролика обіцяє фантастичні зміни кожному  з нас! Як правильно загадати бажання й проветси дзеркальну дату 23.02.2023 – всі підказки далі в матеріалі!

Отже, наближається головна дзеркальна дата цього року – 23.02.2023. А це означає, що ми ще раз спробуємо зловити успіх за хвіст і змінити своє життя на краще. Розповімо, як загадати бажання, щоб воно збулося, і не тільки про це.

Якщо ви давно мрієте про те, щоб змінити своє життя, але чекаєте знак згори, то ось він! 23 лютого 2023 року зірки зійдуться, і в тебе з’явиться можливість упіймати удачу за хвіст. Щоб зробити це, важливо дотримуватися чіткого плану дій.

Але почати треба з малого – важливо поставити собі за мету. Наприклад, ти давно думаєш поміняти роботу чи хочеш зробити серйозну покупку — купити машину чи нерухомість. Часто люди сумніваються у правильності своїх вчинків. Однак дзеркальні дати якнайкраще підходять для того, щоб раз і назавжди попрощатися з усіма сумнівами.

23.02.2023 – ідеальний день для завершення робочих завдань та проектів. Ти ще маєш час, щоб намітити дедлайн саме на цю дату. А ще 23 лютого важливо помиритися з близькою тобою людиною, якщо напередодні сталася суперечка.

Цей день варто провести серед людей, яких ти любиш і яким довіряєш. Вирушай на сімейну прогулянку або влаштуй вечерю на двох із коханим. Це чудова можливість виявити креативність і порадувати себе тим, що тобі по-справжньому дарує задоволення.

23 лютого чудово підходить для того, щоб розпочати щось нове. Наприклад, написати план роботи над робочим проектом або ж піти в спортивний зал, адже ти давно хочеш повернути спорт у своє життя.

Також фахівці радять завести щоденник та почати фіксувати у ньому спогади. Часто люди ведуть його як щоденник подяк і пишуть у ньому, що хорошого сталося того чи іншого дня.

Як варто провести 23 лютого

Не всі люблять виходити із зони свого комфорту. Проте 23.02.2023 зробити це потрібно. Нові можливості відкриваються тим людям, які не бояться змін.

Оскільки дзеркальні дати мають особливу енергетику, удача подарує свою ласку всім, хто наважиться на зміни в цей день.

Ось як загадати бажання, щоб воно справдилося. Адже 23 лютого 2023 року ніби створено для цього!

Найпростіший спосіб – написати своє заповітне бажання 23 рази на аркуші А4. Потім потрібно вирізати смужки з бажаннями та розкласти перед сном у різних місцях квартири. Важливо один із листочків покласти під подушку.

Лягай спати не дуже пізно. У ніч із 23-го на 24 лютого треба гарненько виспатися. Перед сном можеш помедитувати чи послухати свою улюблену заспокійливу музику. Все це потрібно для того, щоб лягти спати умиротвореним і з добрими думками в голові.

Вранці всі папірці з бажаннями необхідно зібрати та спалити. Уяви, що ти проводиш ритуал у домашніх умовах. Є у цьому своя особлива магія! Можеш навітьпридбати для цієї мети якусь гарну мідну миску, наприклад.

Як загадати бажання

Прихильники нумерології вважають, що танці з бубном і ритуал з папірцями не потрібні. Достатньо загадати бажання о 23:02, а потім лягти спати. Бажання важливо вимовляти вголос. Можна сісти перед дзеркалом у повній самоті. Запалити свічку та ввімкнути розслаблюючу музику.

Якихось строгих обмежень чи правил у цьому питанні немає. Щоправда, в жодному разі не можна бажати комусь зла. Мстивим особам воно повернеться в сто разів і ще більше нашкодить.

Бажай щось добре й конкретне, а чи не абстрактне. Всесвіт навряд чи почує тебе, якщо ти просто попросиш у нього стати щасливою людиною. Називай і проси саме компоненти свого щастя.

Сподіваємося, що ці прості рекомендації астрологів і нумерологів надихнуть вас провести 23 лютого з користю для себе. Пам’ятайте, що все у наших власних руках. Успіхів і миру!

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page