fbpx

Ця ідея мамі Олега дуже сподобалась і ось вже більше пів року, вона працює у нас. Кожного місяця, першого числа, я виплачую Ніні Миронівні зарплату, яку ми з нею узгодили. Напочатку наче все було добре, я навіть бачила зацікавленість свекрухи у роботі. Щоправда, мені сильно не подобались її розмови на сімейних застіллях, коли приїжджають мої батьки. Бачте, яка вона добра, що мені так допомагає. Але ж на хвилиночку, моя свекруха за свою роботу бере кошти. То де ж ця допомога?

Зовсім нещодавно я за своєю свекрухою почала помічати дивні речі. Та чи все так насправді, як я думаю? Мені ще потрібно в цьому розібратись.

За свого Олега я вийшла заміж, коли мені було двадцять три. Своє сімейне гніздечко ми почали вити у його сімейному будинку, де з нами ще жила його мама.

Олег мій трудоголік, працює на залізниці. Тому вдома його застати можна дуже рідко, в нього постійні поїздки, коли він повертається, зазвичай спить.

Ну а як вже є вихідний то на нього чекає купа домашньої роботи, адже ми живемо в сільській місцевості, тому тут завжди потрібні чоловічі руки.

Своє життя я пов’язала з красою. Раніше працювала я в великій перукарні, але згодом підскладавши трошки коштів, та й не без допомоги чоловіка, відкрила свій маленький салон краси.

На роботу я взяла ще двох дівчаток, це майстер манікюру і майстер бровист і нарощення вій.

Клієнтів у мене вистарчає, адже багато моїх клієнтів зі старої роботи перебазувалися до мене, бо кажуть, що в мене золоті руки.

Так як мій салон краси був в стадії розвитку, на початку, зізнаюсь, було не легко.

Майже всі гроші я вкладала в свій бізнес. Клієнти то є, то нема, а податок і оренду слід сплатити вчасно. Згодом я трохи розкрутилась і зрозуміла, що маю змогу найняти ще одного працівника, який би прибирав наш салон, стежив за чистотою і порядком.

Оскільки моя свекруха живе лише на одну пенсію, має вільний час і сили, я в першу чергу вирішила запропонувати цю посаду їй.

Ця ідея мамі Олега дуже сподобалась і ось вже більше пів року, як вона працює у нас. Кожного місяця першого числа, я виплачую Ніні Миронівні зарплату, яку ми з нею узгодили.

Напочатку наче все було добре, я навіть бачила зацікавленість свекрухи у роботі. Щоправда, мені сильно не подобались її розмови на сімейних застіллях, коли приїжджають мої батьки.

Бачте, яка вона добра, що мені так допомагає. Але ж на хвилиночку, моя свекруха за свою роботу бере кошти, то про яку допомогу мені може йти мова?

Якщо так розібратись, то майже всі продукти і хімію закупляю додому я. Моя свекруха свої кошти відкладає, мабуть для своїх внуків. Та це вже її справа.

Та вже два рази на цьому тижні я зауважила, як у мене почали пропадати кошти із каси. А в салоні була лише я і потім після мене пробиралась свекруха.

На пряму я їй про це сказати не можу, адже вона в мене така людина-запальничка, а ще добра актриса. Сценку може так розіграти, що я ще й вийду винною в цій ситуації.

Чоловік про мої припущення і слухати не хоче, говорить, що я можу помилятись, такого і бути не може, а ще, щоб я не ображала його маму, адже вона для нього все.

Моя свекруха часто любить говорити Олегу такі слова: “Сину мій, поки я жива, то я твоя опора. Як мене не стане, тобі буде дуже важко без мене”.

Звісно, мені неприємно чути такі слова. Та спостерігаючи за поведінкою чоловіка, то йому це дуже подобається.

Зі всіх сторін його оточують люди, які про нього піклуються, жінка яка дбає про нього і мамочка, яка зі всіх сил старається догоджати.

Та як мені довести крадіжку, і зловити злодія на гарячому, адже моя свекруха далеко не розуміє, щоб щось мати, потрібно постійно в цю справу вкладати кошти.

А ще я страшно не переношу несправедливість, мені приємна людська чесність і щирість…

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page