fbpx
Шоу-бізнес
Ця історія почалась з мене: Мішина розкрила цікаві подробиці з того моменту життя, коли знімали проєкт “Холостячка” (фото)

Ця історія почалась з мене: Мішина розкрила цікаві подробиці з того моменту життя, коли знімали проєкт “Холостячка”.

Українська акторка Ксенія Мішина розсекретила делікатні подробиці знімання романтичного шоу “Холостячка”.

Так, Ксенія Мішина яка була героїнею першого сезону шоу “Холостячка” розповіла у інтерв’ю, що була неймовірно здивована, вперше побачивши 16 чоловіків, з якими мала будувати стосунки на проєкті.

“Я просто вийшла з зали, я пам’ятаю, пішла, зустріла Гришу, він пішов зі мною, я розплакалася. Сказала: “Де нормальні?”. Я їх зустрічала і думала: “Так, ну добре. Наступний. Ну ви ж обіцяли мені гарних хлопців. Де вони?” – пригадала Мішина під час стриму у STAND UP Battle Club.

Проте згодом, зізналася зірка, коли вона ближче познайомилася з чоловіками, вона змінила свою думку.

Окрім того Мішина зізналася, що поза камерами вона з хлопцями не мала можливості спілкуватися, бо їх від неї огороджували, а телефони забирали, щоб вони не могли їй написати, або зателефонувати:

“Коли камери вимикалися, вони не могли до мене підійти. Їх всіх охорона не пускала. Не можна спілкуватися, тільки перед камерами. В них забирали телефони”, – заявила Мішина.

Також вона зазначила, що у неї не було жодних сценаріїв, все спілкування відбувалося по-справжньому. Бо так того хотіла сама Мішина:

“Зі мною не працювали жодні сценаристи та режисери, тому що це було моєю умовою в цьому шоу. Я роблю сама це життя і буде так як повинно бути. Що там було з хлопцями, я не знаю. У мене були хлопці, реальне життя, побачення”, – зазначила артистка.

За словами Мішиної, шоу почалося з неї. Оскільки їй зателефонувала керівниця “Холостячки” і сказала, що хоче зняти перший сезон саме з Мішиною:

“Я давала інтерв’ю моїй подружці, вона там намагалася робити YouTube-шоу. Звісно, про особисте життя мене запитували, я сказала: “Я холостячка”. І десь за пів року мені зателефонували керівниця цього проєкту і сказала: “Я все життя мрію зробити “Холостячку”, але я зроблю її, якщо тільки ти даси згоду на це. Ця історія почалася з мене”, – сказала Ксенія.

А от у шоу “Холостяк” Мішина б не погодилася брати участь: “Мені здається, що в мене такий характер… Це складно”, – так пояснила свою думку зірка.

Ксенія Мішина з сином Платоном

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page