fbpx

Ця історія трапилася зі мною кілька років тому і навчила мене тільки одному — ніколи не одружуватися з розведеними, які мають маленьких дітей

Ця історія трапилася зі мною кілька років тому і навчила мене тільки одному — ніколи не одружуватися з розведеними, які мають маленьких дітей.

Багато хто мене закидає помідорами, але ця історія має місце бути в наш час. Тим більше, таких, як я дуже багато і багато чоловіків побували в даній ситуації.

Сталося все у травні 2021 році. У той час я, як рік, був абсолютно вільний і не бачив сенсу в серйозних стосунках.

Цьому посприяло розлучення з коханою жінкою, яка мене зрадила, а точніше зраджувала майже півроку під час наших із нею стосунків.

Звичайно, після такого, я довго відходив і ні в що вже не вірив.

Була субота і вирішив я прогулятися найближчим парком. Ранок, сонце, що може бути прекраснішим і тут я бачу, що дівчина з маленькою дитиною перебувають у конфліктній ситуації.

Дитина просила у неї купити іграшку і при цьому сильно плакала. Вона твердила йому, що вона не має грошей і як могла його заспокоювати. Дитина ніяк не реагувала і продовжувала бити в дзвони.

Тоді я зважився підійти до намету і купити дитині заповітну мрію, яка виявилася звичайним дитячим пістолетом із присосками. Купив. Подарував.

Дівчина з дитиною засяяли від щастя і тут я зрозумів, що може це мій шанс, почати нове життя.

Минав час, з дівчиною та її сином ми почали гуляти та спілкуватися практично щодня. З часом все переросло у бурхливі стосунки і в результаті ми одружилися. Здавалося все супер, прекрасна дружина, адекватна теща і наймиліша дитина.

Буквально через пару днів жінка мені заявила, що я заробляю мало грошей і мені потрібно знайти ще одну роботу, інакше який я чоловік, якщо не приношу до хати великі гроші.

Читайте також: Повернувшись додому, виявила, що чоловік уже пішов на роботу, а його батьки все ще у нас. Я мовчки пройшла з свою кімнату з дитиною і лягла її годувати. Влітає свекруха, починає на високих тонах говорити і висловлюватися, що я гуляла з дитиною на 30 хвилин більше, ніж потрібно і стала забирати у мене дитину

Теща, яка приїжджала нас відвідати майже кожен день, теж сказала, що хотіла своєї доньки та онуку набагато більше, ніж є.

По суті нам на все вистачало, який їх собака вкусив я так і не зрозумів.

Думаєте їм, тільки гроші потрібні були? Я теж так думаю, просто було дуже прикро, що повірив у життя, а воно знову до мене спиною.

У результаті рівно через 7 днів я подав заяву на розлучення спочатку вона не хотіла, виводила мене на емоції, але потім погодилася. Мабуть, зрозуміла, що грошей їй не бачити, як і нормального чоловіка.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page