fbpx
Суспільство
Ця війна назавжди. Ми тепер будемо завжди готові. З нами поруч живе шалений сусід. Я не збираюся нікуди наступати, ніяку брати штурмом Москву або заходити, там, у Смоленську область, вона мені не потрібна – просто відчепіться від нас. Такого життя в українців, як було до 24 лютого 2022 року, вже не буде

“Просто відчепіться від нас!”

Лідер українського гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк, який зараз захищає Україну,  дав інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону і висловив думку, що війна, яку Росія веде проти України, завершиться нескоро.

Відповідаючи на запитання Гордона, чи надовго ця боротьба, популярний музикант і захисник України відповів ствердно.

– Ця війна назавжди. Ми тепер, як Ізраїль, будемо завжди озброєні і готові. З нами поруч живе просто зовсім шалений сусід. Іти на його землю ніхто з нас не збирається. Я не збираюся нікуди наступати, ніяку брати штурмом Москву або заходити, там, у Смоленську область, вона мені не потрібна – просто відчепіться від нас!

Але, як бачите, від нас відстати не хочуть. І тому нам прийдеться мати вдома засоби захисту, мати вдома бронежилети та форму, мати навички надання медичної допомоги людям, які самі допомогти собі не можуть… І бути… миролюбними. Так, намагатися жити в мирі з усіма, але завжди бути готовими до подібної зради, – сказав він.

На думку Хливнюка, такого життя в українців, як було до 24 лютого 2022 року, вже не буде.

– Забудьте про нього, буде інше – можливо, краще, можливо, гірше, але інше життя. Неможливо прокинутися вчора, – підсумував Андрій Хливнюк.

Відео – gordonua

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page