fbpx

Цими вихідними до нас пообіцяла приїхати Оленка з дітьми. Це дочка моєї свекрухи і сестра мого чоловіка. Який стіл накрила Євгенія Павлівна. Я просто була в подиві. Там і салати три види, і бульйончик з пиріжками. Голубці з тертої картоплі. Ну і кифлики до чаю. То ж скільки тими кволими руками потрібно було накрутитись. І тиск, як на диво, не скакав. Моя свекрушенька не лишень приймала щаслива гостей, а ще й спакувала їм ці страви з собою. Мабуть щоб нам менше дісталось

Хочу з вами поділитись наболілою мені ситуацією з мого життя.

Так склались обставини в моєму житті, що живу я поряд зі свекрухою в будинку, який для мене збудував мій батько.

Після всіх подій в Україні, моя свекруха залишилась без житла…

Вже більше півтори року вона живе з нами, хоч має ще дочку, яка живе у місті, та свекруха чомусь обрала для себе життя із сином.

На початках, я намагалась оточити цю жінку турботою і любов’ю. Маючи двох донечок школярок, я моталась постійно по різних гуртках з ними.

Та незважаючи ні на що, в будинку в мене завжди панує чистота і смачна їжа, яку я готую тепер на п’ятьох. Та в цьому місяці я вирішила вийти на роботу, дівчата вже якось стали більш самостійніші і так як раніше вже не потребують моєї опіки.

Я надіялася, що свекруха допоможе з приготуванням їжі, а я подбаю з чоловіком про фінансовий бік для нашої сім’ї.

Та моя свекруха, ще та артистка, то зготує їсти, а буває я втомлена прийду з роботи і давай готувати нам поїсти на кілька днів, бо в свекрухи то тиск, то щось руки терпнуть.

Та цими вихідними до нас пообіцяла приїхати Оленка з дітьми. Це дочка моєї свекрухи і сестра мого чоловіка.

Який стіл накрила Євгенія Павлівна. Я просто була в подиві. Там і салати три види, і бульйончик з пиріжками.

Голубці з тертої картоплі. Ну і кифлики до чаю. То ж скільки тими кволими руками потрібно було накрутитись. І тиск, як на диво, не скакав.

Моя свекрушенька не лишень приймала щаслива гостей, а ще й спакувала їм ці страви з собою. Мабуть, щоб нам менше дісталось.

Мене якщо чесно таке життя не влаштовує.

Порадьте мені, як пояснити свекрусі, що якщо ми сім’я, то маємо всі спільно працювати над нашим побутом, а відтак і над добробутом в нашій оселі.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page