fbpx

Цими вихідними пішли ми з чоловіком і дитиною на вечерю до свекрухи Ніни Петрівни. Була ще й зовиця, сестра мого Павла, Навіть олів’є з собою принесла. Я ж голубців наготувала, сало своє фірмове запекла у фользі з часником і приправами. Але мене там такий сюрприз чекав, що кусок в горло не поліз! Тут малому зимове взуття й куртку треба купити, а свекруха в Туреччину їде. І за чий рахунок, здогадайтеся? Його мати ніяк нам не допомагає! Цього разу мої батьки нам з Пашею на день народження подарували по п’ятсот доларів

Цими вихідними пішли ми з чоловіком і дитиною на вечерю до свекрухи Ніни Петрівни. Була ще й зовиця, сестра мого Павла, Навіть олів’є з собою принесла. Я ж голубців наготувала, сало своє фірмове запекла у фользі з часником і приправами.

Але мене на цих наших традиційних сімейних посиденьках такий сюрприз чекав, що кусок в горло не поліз! Тут малому зимове взуття й куртку треба купити, а свекруха в Туреччину їде. І за чий рахунок, здогадайтеся?

Словом, дізналася я, що чоловік зі своєю сестрою склалися на подорож своєї матері на відпочинок за кордон, у Туреччину. Коли я почала обурюватися, він відповів, що це нормально та й сума невелика. А то я не знаю, скільки коштує такий відпочинок!

Розгнівав так мене вчинок чоловіка тому, що його мати ніяк нам не допомагає і ніколи цього не робила. Ніколи не привітала ні чоловіка, ні мене з днем народження. У них у сім’ї це не заведено. Дитині дарує дешеві іграшки.

У той час мій тато і мама завжди дають велику суму в конверті. Ще й торт із дорогою пляшкою приносять. Данилкові, сину, теж купують пристойні подарунки.

Цього разу мої батьки нам з Пашею на день народження подарували по п’ятсот доларів. Виходить, що чоловік ці якраз гроші й витратив на свою матір! Інша річ, якби вони були потрібні на лікування, а то на такий дорогий відпочинок.

До речі, мої батьки ніколи не були за кордоном. Та й взагалі, на морі були лише кілька разів за все своє спільне життя. А переважно відпустку і вихідні проводять на дачі. Звикли економити, хоч і заробляють добре. Тому й не доводиться приходити в гості до дітей та онуків із порожніми руками, на відміну від Ніни Петрівни.

Я переконана, що мій чоловік вчинив неправильно, давши гроші і ще й приховав це від мене. Але він не бачить у цьому нічого такого. Навіть пишається тим, що зміг відправити матір на закордонний курорт. Сказав, що вона виховувала їх із сестрою без батька, тому вони зобов’язані про неї піклуватися. До того ж, і здоров’я у неї слабке.

Значить, мої батьки не заслужили допомоги, бо ростили мене вдвох? А тепер мають ще й допомагати нашій родині.

Отже, вчора мама чоловіка поїхала на море. Моя мама дізналася, що свекруха помандрувала в Туреччину, спитала, де вона взяла гроші на це. Я приховала правду, щоб її не засмучувати. Сказала, що це її дочка так подбала про неї.

Мама якось швидко завершила розмову. Я одразу зрозуміла, що вона образилася. А сьогодні подзвонила і підтвердила мої припущення. Сказала ніби між іншим, що моя свекруха виховала хорошу дочку. Не егоїстку. Тому їй нема чого боятися старості, дочка про неї потурбується.

Я зрозуміла, що це камінчик у мій город. Але промовчала. Вирішила для себе, що не візьму від них більше жодної копійки. Щоб не дорікали. Та й Паша мій відтепер нехай заробляє сам на свою матір. Може, тоді зрозуміє, що оплачувати мамі путівку, коли в дитини зимового взуття-одягу нема – не дуже розумно.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page