fbpx

Цими вихідними я поїхала на день народження до зятя. Чоловік через роботу не зміг, тому я чкурнула одна. Діти влаштували цікаву екскурсію, ми наробили багато фото на пам’ять, були ще й свати. Одним словом, ці два дні ми провели дуже гарно і цікаво. Та вже по приїзду я від знайомих дізнаюсь, що мій чоловік вже так “нацупив” грошей, що дочці квартиру в місті прикупив, а я їздила на новосілля. А все це через фото, які діти виклали в соцмережі

Людська заздрість немає меж. Особливо зі сторони моєї сусідки, яка все життя переймається мною і моїми дітьми.

Зі своїм Мироном, ми створили сім’ю, коли нам обидвом вже було далеко за двадцять. Жити з батьками ми не хотіли, тому за весільні гроші придбали собі будинок в селі, неподалік міста.

Це приблизно п’ятнадцять хвилин їзди маршруткою.

З однієї сторони нашого будинку шкільна територія, а з іншого сусідка Люба, яка нам “дісталась” при купівлі нашого дому.

Люба приблизно мого віку, живе вона сама з чоловіком, дітей у неї нема, так доля розпорядилась так, що характер вона має жахливий. Вже з першого дня я розуміла, що нам з нею буде “весело” жити.

Різне бувало за всі ці роки. Про капості моєї сусідки можна книжку написати і вона би досить товстенькою вийшла.

Та з роками я тільки загартовувалася і мене життя навчило не звертати уваги на неї. Для себе я зробила висновки, що сусідки для мене не існує.

З Мироном у нас народилась донечка Марічка, хоч ми жили не супер заможньо про те мали змогу для нашої дочки на достойну освіту. Так наша Марічка вивчилась на лікаря окуліста.

Ой, пригадую, як Люба казилася, звідки в нас такі гроші, що Марічка на лікаря вчиться.

І в чоловіка і в мене в бухгалтерії перевірки на роботі були, це вже я згодом дізналась, що Люба на гарячу лінію телефонувала і повідомляла, що ми на роботах чимось незаконним займаємось.

Та все це я пережила, адже мене підловити не було на чому. Завжди працюю по совісті і честі і аж ніяк не хочемо з чоловіком допуститися до рівня нашої сусідки, яка неодноразово цупила у нас наші речі.

А це були і вазони, коли нас вдома не було і дитячі іграшки. А про городину то я взагалі мовчу. Ходила на мої грядки як на свої.

На сьогоднішній день моя дочка вже доросла і самостійна людина.

В Марії своя сім’я, чоловік і чудовий синочок, мій внучок Андрійко. Щоправда, живуть вони далеко від нас у місті. Житлом вони своїм ще не обзавелися, так поки що на орендованій квартирі.

Та все це тимчасово, адже наші діти обидвоє працьовиті, тому з нашою допомогою вони ось ось назбирають на власну квартиру.

Люба завжди сусідам розповідала, що моя дочка поганий лікар, що втекла далеко і навіть не може собі на житло заробити.

Та цього року наше життя змінилось ще тим, що мого чоловіка обрали старостою нашого села. Ох, тут Люба і вчепилась у нього.

Тільки но би я якісь пакети додому несла, так це я “поцупила”, а чоловік з машини немає права щось виносити, то вже ціла історія, як він хабарі носить.

Та наша совість чиста, тому ми мало зважаємо на побрехеньки Люби, хоч завжди знайдуться люди, які їй вірять і думають, що то справді так.

Та цими вихідними діти нас запросили на день народження зятя. Чоловік через роботу не зміг поїхати, а я зібралась і поїхала у місто на два дні.

Діти влаштували мені цікаву екскурсію, ми наробили багато фото на пам’ять, були ще й свати.

Одним словом ці два дні ми провели дуже гарно і цікаво. Та вже по приїзду я від знайомих дізнаюсь, що мій чоловік вже так нацупив грошей, що дочці квартиру в місті прикупив, а я їздила на новосілля.

А насправді ці гроші мали бути на асфальтовану дорогу в селі.

А все це через фото в соцмережі, які збунтували Любу і спонукали її на такі історії.

Та коли ж ця жінка вже схаменеться?

Коли вона вже дасть нам спокій? Адже живемо ми скромно, багато хто живе розкішніше від нас, та заздрить вона чомусь тільки нам, навіть найменшій дурниці.

А могли б ми жити дружньо, та Люба на мою думку, не здорова людина. Та як мені їй допомогти позбутися цієї за заздрості?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page