fbpx

Цими вихідними я сильно занедужала. Син на роботі не зміг приїхати, проте невістка сидить вдома, в неї не так вже й багато роботи, адже займається вона нарощуванням вій. Та приїхати і привезти мені ліків не захотіла. Мусила я сусідку просити, щоб та мене виручила. Та вже два дні, як я лежу з жаром, а від невістки жодного дзвінка. То така її подяка, за все добро яке я для них роблю? Ось тепер сиджу і думаю, чи дзвонити мені свасі і зчинити “бурю”, чи все ж таки змовчати

З чоловіком ми проживаємо звичайне сільське життя.

Тримаємо чималу господарку, а як же в селі без цього? За життя ми виховали єдиного сина. Так склалось в нас, що ми довго не могли мати діток, а дуже хотіли і мріяли стати батьками.

Вже коли мені було тридцять дев’ять, я дізналась, що при надії. Тоді ми з чоловіком на сьомому небі були від щастя. Свого синочка ми виховували в великій любові, для нього готові були і зірочку з неба дістати.

Та наш Богданчик виріс, і вже рік, як створив свою сім’ю.

Живе наш синочок у місті, ми зі сватами подбали про квартиру для них.

З чоловіком ми часто прискладаємо то грошей для них, то якоїсь городини, а буває що і закрутки на зиму їм передаю. Наче я не погана свекруха, раз так дбаю про свою невістку.

Та моя невістка, хоч сама і родом із села, та почала панянки бавитись. Перед празником просила приїхати мені допомогти з порядками, то вона відмовила, сказала, не вона смітила і не їй прибирати.

Та я буває змовчу, лиш би не бути причиною “бурі” між дітьми.

Та цими вихідними я сильно занедужала. Син на роботі не зміг приїхати, проте невістка сидить вдома, в неї не так вже й багато роботи, адже займається вона нарощуванням вій.

Та приїхати і привезти мені ліків не захотіла. Мусила я сусідку просити, щоб та мене виручила.

Та вже два дні, як я лежу з жаром, а від невістки жодного дзвінка. То така її подяка, за все добро яке я для них роблю?

Ой не сподобалось мені відношення моєї невістки, геть ніякої поваги до нас вона немає.

Мабуть слід сину на неї пожалітися, нехай трохи вправить їй розум.

Сильна образа засіла на неї в моєму серці. Ось думаю, чи зателефонувати свасі і поскаржитись, що за дитину вона виховала?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page