fbpx
життєві історії
Цивілізована людина так би себе не вела! Приходить, коли ми ще спимо, варить собі і нам каву, а коли я на роботі – їсти нам готує, лізе кругом у шафи чи ще десь порядки на свій лад наводити. Хочу ключі в неї забрати, але чоловік проти, та й моя мама каже бути свекрусі вдячною. А нічого, що це моя квартира???

На весілля мені батьки подарували мені двокімнатну квартиру моєї бабусі. А ми вже з чоловіком, живучи ще два роки на орендованій квартирі, самі зробили в моїй оселі ремонт на свій смак.

Ми з Пашею до вторгнення їздили на заробітки в Італію, тож зібрали потрібні гроші. Працювали з дизайнером, створили дім своєї мрії.

А рік тому в нашу місто переїхала жити з Харківщини мама Максима. І так сталося, що в нашому підʼїзді продавалася однокімнатна квартира, її і купила свекруха, продавши на Харківщині свою трикімнатну.

Тепер мама чоловіка мешкає на три поверхи нижче від нас, а мої батьки – у передмісті в приватному секторі, досить далеко від нас.

Ну й от якось ми їхали до друзів в інше місто на кілька днів, а у мене квіти, та й взагалі всяку буває – от і зробили й дали мамі чоловіка дублікат ключів від нашої квартири.

І розпочалося з того моменту моє веселе життя. Я вам так скажу – цивілізована людина так би себе не вела! Приходить, коли ми ще спимо, варить собі і нам каву, а коли я на роботі – їсти нам готує, лізе кругом у шафи чи ще десь порядки на свій лад наводити.

Пересаджує мої квіти без дозволу, бо вона побачила, що мені цим ніколи займатися. нажарить-нашкварить котлет якихось чи ще чогось, поки мене вдома нема, а я повертаюся – плита масна, в квартирі ці запахи пересмаженої олії.

А ще я не можу знайти кілька речей зі свого одягу – досить яскравих і сміливих. І я здогадуюся, хто до цього доклав руки. Я гарна, і фігурою теж, тож можу собі іноді дозволити коротку спідничку чи яскраву відверту кофточку, але Марія Миколаївни, судячи з того, що ці речі зникли з мого гардеробу, притримується іншої думки.

Хочу ключі в неї забрати, але чоловік проти, та й моя мама каже бути свекрусі вдячною. А нічого, що це моя квартира??? Мене це все на стільки вже втомило! А ми з чоловіком ще й дитину плануємо. І я навіть не уявляю, що буде коли народиться немовля, як себе буд поводити свекруха.

Я розумію, що проблему з Марією Миколаївною рано чи пізно доведеться вирішувати. Але от як???

Автор – Олена К.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page