fbpx
життєві історії
Тут теща до мене підходить з дружиною. Дружина відкрила інші сумки і давай на мене кричати, мовляв, навіщо всі гроші витратив, привіз всього на рік вперед. Ну, я теж гримнув, мовляв, спасибі треба спочатку сказати. Теща відразу до мене в обійми, мовляв не лайся, у нас все є, не треба було стільки всього привозити, навіщо, все є, синку. Помирилися з тещею, а дружина ревнувати стала

З дружиною ми побралися якось швидко, сама доля нас звела, через рік з невеликим син у нас з’явився, настільки це все природно було, що навіть не пам’ятаю, як ми познайомилися.

Але я назавжди запам’ятав, як я зустрів свою тещу! Історія – вогонь! Ми з дружиною збігали до загсу, мені пора було у відрядження просто, а потім через півроку відпустку прийшов і настав час тещу провідати.

Колеги мені такого про відносини тещі-зятя нарозказували, що було страшно. Але і я не ликом шитий.

Манівцями підслуховував розмови дружини з мамою, листи читав, коротше, проявив військову хитрість, зібрав все, що тільки можна було дістати. Тестеві запчастину на УАЗик, тещі ліки, купу цукерок, різноманітної їжі. Коротше, повний багажник добра наскладав. Від дружини приховав, бо вона сказала, що не треба нічого дарувати.

Зібрали речі, поїхали. Їзди було майже цілий день, 3 пачки сигарет викурив по дорозі, приїхали в село до тещі, тестя і брата дружини. Відразу відвів брата покурити, тицьнув йому флешку з музикою, хлопець в захваті був, домовилися що це між нами. І понесли речі в будинок, дві сумки і з багажника ще чотири.

Тут теща на мене накинулася, обняла, поцілувала, мовляв, синку, офіцер! Глянув на кухню, стіл битком забитий разносолами. З тестем обнялися, я його відразу відвів з однією з сумок, показав запчастину, він зблід! Віджартувався, що пощастило з зятем-шпигуном і відразу в гараж.

Тут теща до мене підходить з дружиною. Дружина відкрила інші сумки і давай на мене кричати, мовляв, навіщо всі гроші витратив, привіз всього на рік вперед. Ну, я теж гримнув, мовляв, спасибі треба спочатку сказати. Теща відразу до мене в обійми, мовляв не лайся, у нас все є, не треба було стільки всього привозити, навіщо, все є, синку.

Помирилися з тещею, а дружина ревнувати стала, бо з тещею у нас відразу відносини хороші стали. Вона мене попрросила тільки мамою її називати, ніяких імені-по батькові. Потім за стіл посадила, поставила стопку і пішла за пляшкою. Приходить, збирається наливати, а я відмовляюся. Але теща-мама давай мене умовляти, мовляв лаятися не буде, мовляв мені можна, а я: “Та правда, не люблю горілку, тим більше, втомився з дороги, пити не хочеться. Сяк-так пояснив, що не треба мені наливати. Краще кави заварити.

Теща відразу потягнулася за «нескафе», але дружина її зупинила, бо я пив натуральну. Дістала привезену мною кавомолку, намололи латиської кави, заварила і налила величезну кружку, як мені подобається. Я тещі запропонував, вона відмовлялася, але я нагадав, що ліки привезені і кава нормальна, все буде добре. Я їй зробив кави, пояснив як пити. І розговорилися, до пізньої ночі наговоритися не могли і відтоді спілкуємося душа в душу!

Ось така у мене теща і мама!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook