fbpx
життєві історії
– Твій Назар ні на що не годиться, ще й без грошей, – заявила мені мама. – Інше діло – Дмитро, за нього ти й повина вийти заміж! Будеш як у Бога за пазухою, ні клята, ні м’ята, ще й забезпечена будеш, і мене на старість будете утримувати! Дорогі зрілі жінки, у мене питання до вас: може, це я чогось у житті недорозумію і краще жити з нелюбим багатим майстром на всі руки, ніж з тим, хто не вміє нічого робити, не заможний, але кохає мене і я його люблю?..

– Твій Назар ні на що не годиться, ще й без грошей, – заявила мені мама. – Інше діло – Дмитро, за нього ти й повина вийти заміж! Будеш як у Бога за пазухою, ні клята, ні м’ята, ще й забезпечена будеш, і мене на старість будете утримувати! 

Ми з Назаром кохаємо одне одного, і я бачу в ньому свого майбутнього чоловіка! Але він практично нічого не вміє робити по господарству, робота у нього низькооплачувана, батьки бідні. Але мене це не лякає, для мене головне, що я в цій людині знайшла того, до кого у мене потягнулася душа, мені з ним дуже добре.

Також є інший хлопець, Дмитро, закоханий в мене зі школи. Та я його просто не сприймаю як чоловіка, від нього у мене тільки огида, він дуже не приємний як людина. Але мама наполягає, щоб саме на Діму я переключила свою увагу! Вона постійно мені розповідає, що він справжній господар, що руки у нього ростуть звідти, звідки треба, що завжди зуміє полагодити поточні крани, що батьки у нього заможні і таке інше.

– Твій Назар ні на що не годиться, ще й без грошей, – заявила мені мама. – Інше діло – Дмитро, за нього ти й повина вийти заміж! Будеш як у Бога за пазухою, не клята, ні м’ята, ще й забезпечена будеш, і мене на старість будете утримувати!

Я про це розмовляла з однією приятелькою, старшою за мене, і вона сказала, що з тим, що нічого не вміє робити, тобто з Назаром, я намучуся, що мені просто набридне все тягнути на собі. Але у Дмитра ще й такі міркування, на скільки мені відомо, що жінка повинна його слухатися у всьому. Як мені на таке погодитися?..

В той же час, мама виростила мене сама. все мені дала, і мені б дуже хотілося їй гідно віддячити, забезпечити їй достойний рівень життя. навряд. чи я зможу це зробити з Назаром, бо нам доведеться пнутися, щоб забезпечити себе і своїх дітей.

Дорогі зрілі жінки, у мене питання до вас: може, це я чогось у житті недорозумію і краще жити з нелюбим багатим майстром на всі руки, ніж з тим, хто не вміє нічого робити, не заможний, але кохає мене і я його люблю?..

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook