fbpx
Суспільство
-Ти мене з чоловіком посварила, сім’ю зруйнувала! – Забирайся геть!

Якщо у вас є час, то почитайте, щоб було зрозуміліше з чого все почалося і про що мова.

Загалом, Юля поїхала додому, після того, як її депортував з Москви її чоловік. А куди додому? Правильно! До мами! Більше то їхати нікуди!

Здавалося б, вся столична пиха і зарозумілість повинна піти, змінившись на усвідомлення провини і благання про прощення. Але, не тут-то було. Джерело

Приїхавши до рідної домівки, Юленька влаштувала там розбір польотів, звинувативши у всьому маму.

-Ти мені всю сім’ю зруйнувала, виставила мене перед чоловіком в найгіршому світлі! Я така вся безсердечна, а ти така жертва! Задоволена!- закотила Юля істерику.

-Донечко, твій чоловік прийняв самостійне рішення і це його право. Повір, я дуже переживаю з цього приводу, мені дуже соромно через те, що я доставила вашій родині стільки клопоту.

-Але, до кого мені було ще звернутися? Ні до кого ж! Прости мене, я постараюся поговорити з твоїм чоловіком, помирити вас!- виправдовувалася пенсіонерка.

-Не смій! Ти вже наговорила! Мабуть наскаржилась, що я тобі грошей не дала! Ось результати! Я не збираюся жити в цій дірі!- кричала дівчина.

Читайте також: УДАЧА, УСПІХ І ЩАСТЯ: ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ ПІД КРИЛОМ У ЯНГОЛА-ОХОРОНЦЯ

-Так я ні слова твоєму чоловікові не говорила, він сам дізнався! – виправдовувалася мама.

А чоловік і правда сам дізнався. Від мене, як я вже і говорив. Я не зміг тоді промовчати, спостерігаючи за жорстокосердістю Юлі. Хочете, вважайте що зробив неправильно, хочете, вважайте що правильно. Ваше право.

Скажу в своє виправдання, що я не розповідав про те, що Юля відхрестилася від своєї мами, а просто повідомив, що тещі потрібна допомога. У підсумку допомога була надана.

А то, що сталося далі – це вже справедливі наслідки. А, хоча, чого я виправдовуюсь.

Загалом, замість того, щоб попросити у всіх прощення і помиритися з чоловіком, а він би обов’язково все зрозумів і прийняв дружину назад, варто було б їй тільки піти на нормальний людський розмова, Юля вирішила зайняти позицію ображеної і скривдженою.

Почала телефонувати чоловікові і погрожувати розлученням, судом. А судитися було через що, мужик він заможний.

З мамою взагалі розмовляти не хотіла, а одного разу і зовсім заявила: «Ти позбавила мене дома! Тепер я буду жити тут і заново будувати сім’ю! Так що, забирайся!»

Бідна пенсіонерка. Ось за що людям дістаються такі діти? Начебто все життя правильно провела, дочку виховала, на ноги поставила. Хоча, може я чого і не знаю.

Але в будь-якому випадку, мама – це мама, яка б не була.

Дуже хочеться вірити, що дівчина схаменеться, що зрозуміє, в чому вся суть справи. Це, напевно, єдиний варіант благополучного вирішення ситуації.

facebook