fbpx
життєві історії
– Ти нам все дитинство зіпсувала! – почула мати від синів

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Марія завжди свох синів виховувала в строгості. Вдовою жінка залишилася рано, коли сини ще ходили в дитячий сад.

Мати-одиначка багато працювала, з дітьми до школи допомагала бабуся, потім і її не стало. Важко тоді їм. Сини рано стали самостійними, не дивлячись на строгість, любили і боялися підвести матір. Поважала вони її та слухали, хоч вона і ьула строгою.

Марія, розуміючи, що не має можливості контролювати день дітей, намагалася максимально завантажити їх будні корисними заняттями, щоб на погані часу не залишалося.

Хлопчаки закінчили музичну школу, вивчилися грати на баяні, вивчали англійську на платних курсах, займалися карате. Всюди хои,всьому чилися і все нове пізнавали.

Між цим триваючими по кілька років заняттями було безліч модних гуртків і об’єднань, які відкривали в місті, заняття з репетиторами з шкільних предметів.

Читайте також: Поміняйте дату весілля, а то я до вас не приїду

Розуміючи, що багато заняття обходяться матері недешево, сини сумлінно відвідували всі.

Роки йшли і сини виросли, вивчилися, знайшли хорошу роботу і одного разу старший син заявив матері: «Ти нам все дитинство зіпсувала!».

Марії було прикро чути ці слова, жінка довго переживала. Вона не могла повірити, що син такі слова сказав. Марія ж старалася все для них як найкраще робити. Хотіла їм доброї долі.

Поговоривши з дітьми мати зрозуміла, що багато чого з того на що сини витрачали час їм не подобається і, на їхню думку, не знадобитися в житті, особливо вони критикували баян.

Також Марія зрозуміла, що сини шкодували її та виконували всі її вимоги, вони запевнили матір, що не підвели б її і не зв’язалися з поганою компанією, якби вона давала їм більше часу на ігри і відпочинок.

Марія вірить, що так би і було, але часу не повернути.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook