fbpx
життєві історії
– Ти одружила на собі мого сина, а ще хочеш, аби я добре до тебе ставилася? Та в нього такі варіанти були! – Ірина Степанівна чмокнула Полю і хряснула дверима. Я часто пропоную їй залишитися хоча б переночувати, щоб відпочити, але свекруха навіть на вечерю ніколи не залишається, досі намагається мене ігнорувати.У моїй присутності Ірина Степанівна може сказати доньці, щось неприємне про мене, знаючи, що я промовчу. І ось я поговорила з чоловіком

Мама мого чоловіка, моя свекруха Ірина Степанівна, дуже любить нашу дочку Поліну, але не любить мене.  Вона ніяк не може змиритися з тим, що заміж я виходила вже при надії. Тому я постійно чую, що я скористалася цим і одружила на собі її сина.

Поліні, нашій донечці, 3 роки, я рік тому вийшла на роботу, адже свекруха погодилася бути з онукою. Щодня вона приїжджає до нас і їде, коли я приходжу з роботи. Раніше ми з чоловіком пропонували, щоб вона переїхала до нас, щоб не мотатися кожнеого дня майже з іншого кінця міста, але Ірина Степанівна навідріз відмовилася. Я часто пропоную їй залишитися хоча б переночувати, щоб відпочити, але свекруха навіть на вечерю ніколи не залишається, досі намагається мене ігнорувати.

У моїй присутності Ірина Степанівна може сказати доньці, щось неприємне про мене, знаючи, що я промовчу, як завжди. Нещодавно чоловік купив доньці ляльку, вона відразу ж стала її показувати бабусі, та похвалила, але не стрималася і сказала: «Хороший у тебе тато, любить тебе, а мамі ніколи з тобою займатися, у неї є справи важливіші». Мені було так прикро, але я знову нічого не сказала, тому що переживала, що вона розсердиться і поїде додому, а мені на роботу, куди тоді подіти Поліну?

Увечері, коли свекруха поїхала, я все-таки не витримала і поскаржилася чоловікові, попросила поговорити з матір’ю, щоб вона стримувала свою неприязнь до мене хоча б при дитині. Він сказав, що розуміє мене і йому самому це не подобається, але зробити нічого не може.

Віктор Сказав: «Потрібно терпіти, раз мама з донькою сидить, так ми на няні економимо, та й дитині краще з бабусею, ніж в садку або з чужою людиною».

Вчора, йдучи від нас, вона заявила:

– Ти одружила на собі мого сина, а ще хочеш, аби я добре до тебе ставилася? Та в нього такі варіанти були! – потім Ірина Степанівна чмокнула Полю і хряснула дверима.

Виходить, що тепер їй все дозволено, раз вона няньчить рідну улюблену внучку? А об мене можна ноги витирати?

Я вирішили йти і домовлятися за садочок, але уявляю, у що це мені виллється…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page