fbpx
життєві історії
Ти за місяць без мого дозволу витратила просто так на себе 300 гривень! – так, я дійсно просто взяла гроші. Віктор досить добре заробляє, взяв собі машину у кредит, зараз виплачує. Виділяє на сім’ю 35 ​​гривень на день. Мені цих грошей не вистачає, якщо враховувати, що щодня треба купити продукти, молоко для дитини, про фрукти вже не говорю

Ми з Віктором разом уже вісім років, є маленька дочка Іринка. Зараз я в декреті з дитиною. Заробітку в мене немає, живемо на гроші чоловіка. Але як на мене, то не живемо, а існуємо.

Чоловік досить добре заробляє, взяв собі машину у кредит, зараз виплачує. Виділяє на сім’ю 35 ​​гривень на день. Мені цих грошей не вистачає, якщо враховувати, що щодня треба купити продукти, молоко для дитини, про фрукти вже не говорю. Вітя відмовляється давати більше грошей, каже, що потрібно якнайшвидше виплачувати кредит за машину.

Сьогодні він мені дорікнув, що я за останній місяць витратила на себе 300 гривень. Невже чоловік може дорікати дружині за таку суму? Невже я не заслужила цих копійок? Прикро до сліз. Коли говорю йому, що у мене нічого вдягнути, щоб просто вийти попити каву з подругою, він мені каже: «І що? Я собі теж нічого не купую, то чому ти повинна купувати?».

Я взагалі не говорю про те, щоб купувати якісь дорогі речі, а звичайні, за невеликі гроші. Щоб купити собі колготки, потрібно теж грошей просити, і Віктор не дасть їх, якщо не переконається, що це дісно потрібно. А необхідність у нього тоді, коли в мене одні джинси, і ті порвалися.

Я не вважаю що чоловік, який любить дружину, так поводитиметься, шкодуватиме для неї. Хіба це нормально? Вітя мені дуже занижує самооцінку. З ним я почуваюся пригніченою, нікому непотрібною, недоглянутою, не почуваюся жінкою. Коли говорю, що мені не вистачає тих грошей, що він виділяє, відповідає: «Іди і зароби, якщо тобі мало».

Ми з ним нікуди не виходимо. Максимум, що він може дозволити, це вийти до найближчого кафе та взяти по келиху пива. І то це у свята. Якби я знала, що чоловік не може виділити більше грошей для сім’ї, мені не було б так прикро. Але я знаю, що може. Може, але не вважає за потрібне.

Нещодавно віктор заявив: «Так, я б міг тобі дати більше грошей, але ти витратиш їх собі на якийсь одяг непотрібний, а я вважаю, що це марна трата грошей. Можна одягатися і у секонді».

І до того, як він узяв машину в кредит, він так само поводився. Тобто справа не в кредиті. Я вже повністю заплуталася. Думала, може, я справді багато хочу? Але мені не зручно так жити. Я не хочу, щоб чоловік на мені постійно заощаджував, випрошувати у нього копійки.

Віктор не витрачає грошей собі на одяг, але вимагає і від мене того ж. Дитині також нічого, крім необхідного, купувати не дозволяє. Каже, що я маю бути вдячна йому вже за те, що в мене є де жити і що поїсти.

Не можу розібратися у цій ситуації. Чи нормальна така поведінка чоловіка? Або якось треба по-іншому поводитися з Віктором, щоб він змінився? Але як?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!