fbpx
Шоу-бізнес
“Ти ж виходиш з протестами на вулицю?”: Фагот із “ТНМК” розповів про цікаве спілкування на початку війни з колишньою дружиною, що мешкає в росії

“Ти ж виходиш з протестами на вулицю?”: Фагот із “ТНМК” розповів про цікаве спілкування на початку війни з колишньою дружиною, що мешкає в росії.

Соліст українського гурту ТНМК Олег “Фагот” Михайлюта, який служить у добровольчому батальйоні “Реванш”, розповів цікаву історію, як на початку війни йому неочікувано зателефонувала колишня дружина, яка мешкає у російському Бєлгороді.

В інтерв’ю ЖВЛ музикант, який не часто говорить про своє особисте життя, розповів, що у перші дні війни спілкувався з першою дружиною, з якою розлучився на початку 2000-х. Після розриву вони не підтримують стосунки, але після 24 лютого жінка вирішила зателефонувати до Михайлюти.

“Мене набрав якийсь незнайомий номер у Viber і голос запитав: “Ти як?”. Я відповів: “Нормально, мoчимо росіян”. Я вирішив ще її підколоти і запитав: “Ти ж виходиш на вулицю з антивоєнним плакатом, сподіваюся? Вона відреагувала, знаєте, як: “Що ти мені політінформацію зібрався зараз читати”, – поділився Фагот.

Після першого дзвінка, який не приніс бажаного результату, музикант знову спробував поговорити з колишньою дружиною, проте жінка проігнорувала.

З початком війни Фагот також перестав спілкуватися зі старшим братом, який живе у Харкові та топить за “рускій мір”.

“Коли він мені ляпнув фразу, що “А чому Зеленський Путіна злив?”. Типу, ось у мене взагалі все вже, знаєш… Братан, братику, ну що в тебе в голові? Ми ніяк зараз не спілкуємося. Він взагалі перестав брати слухавку”, – розповів Михайлюта.

Фагот намагався достукатися до рідної людини, але нічого з цього не вийшло. Остання розмова закінчилась взагалі дуже важко.

“Зрозуміти можна кожного, але коли ти усвідомлюєш, що на твій район починають прилітати ракети, тоді що може змінити таку людину? Приліт у вікно? І то не факт”, – каже співак, а зараз і захисник Української землі.

Все буде Україна. Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page