fbpx

У брата троє діток, тому коли я до них їду, то стараюсь для племінників накупити смаколиків і подаруночків. Так і цього разу. До нашої поїздки на Різдво ми готувались заздалегідь. Чоловік накупив дорогої “біленької”, а я і рибки червоної і різних сирів. Хочу відмітити, що моя мама дуже рухлива і шустра жіночка, вона дуже любить чистоту і її руки не бояться ніякої роботи. Та в цей раз, я як приїхала, то ледь впізнала мамин будинок

З чоловіком і нашими діточками ми живемо в Черкасах. Тут у нас велика простора трикімнатна квартира.

У нашій сім’ї завжди присутня злагодженість. Як і чоловік, так і діти, ми всі стараємось підтримувати в домі чистоту і порядок.

Та в нашій сім’ї є така традиція, оскільки з батьками чоловіка ми проживаємо в одному місті і бачимось часто, то на великі свята, такі як на Великдень чи Різдво, ми завжди всією сім’єю їдемо до моєї мами.

Мама моя живе в сільській місцевості з братом і його дружиною.

У брата троє діток. Тому коли я до них їду, то стараюсь для племінників накупити смаколиків і якихось приємних подаруночків.

Так і цього разу. До нашої поїздки на Різдво ми готувались заздалегідь. Чоловік накупив дорогої “біленької”, а я і рибки червоної і різних сирів.

Хочу відмітити відразу, що моя мама дуже рухлива і шустра жіночка, вона дуже любить чистоту і її руки не бояться ніякої роботи. Та в цей раз, я як приїхала, то ледь впізнала мамин будинок.

Як моїй мамі могла попастись така невістка?

Дружина мого брата Оля, молодша від мене на два роки, та вже має троє діточок. В будинку безлад і не пахне чистотою. Оля все пояснює тим, що вона не встигає, а моя мама говорить, що вже втомилась за всіма прибирати, бо це все без кінця.

Все ще було добре, допоки Оля не вирішила дітям завести собачку і наполягла на тому, що собачка породиста і має жити в будинку.

Тут все і почалось, ця собацюня не привчена ходити в туалет в одне місце, тому в оселі цей неприємний запах.

А ще Оля дуже засиділася у декреті, майже нікуди не ходить і мало з ким спілкується.

Коли я засервірувала стіл на вечерю, у Олі аж очі збільшились від подиву, а які ми з нею канапешечки наробили і салатики для гостей, то цілу купу компліментів отримали.

Так і хочеться Олю, як би то образливо не звучало, вивести трошки в люди. Щоб вона зняла із себе ці спортивні штаненята, і причепурилась, як приваблива і молода жіночка.

Щоб трошки вийшла в люди, знайшла собі подруг. Сходила, наприклад, у кафе чи кіно, чи просто до подруги в гості, щоб її світогляд хоч трошки змінився.

А то як я бачу, як Оля не розвивається так і моя мама біля неї швидше старіє. Я від щирого серця хочу допомогти нашій невістці та не знаю як, адже за три дні я вже повертаюсь додому, там на нас всіх чекає робота, навчання.

Як зробити мені так, щоб коли я знову приїду до мами в гості, я була приємно вражена від змін в Олі? Бо коли вона буде квітуча, біля неї зацвітуть і всі.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page