fbpx
життєві історії
У Дмитра був день народження. 16 років. Ми зібрали всю родину. Син і до батька телефонував, той сказав, що може й заїде. Але то таке, ми не наполягали, та на подарунок Дмитро все ж розраховував. Я йому омріяний планшет купила, хресна взагалі дорогущий подарунок принесла. Ми якраз за столом сиділи, як сину в телефоні щось запищало. А це татусь картинку з ведмедиком сину прислав – у фейсбуці. І на тому крапка

У Дмитра був день народження. 16 років. Ми зібрали всю родину. Син і до батька телефонував, той сказав, що може й заїде. Але то таке, ми не наполягали, та на подарунок Дмитро все ж розраховував. Я йому омріяний планшет купила, хресна взагалі дорогущий подарунок принесла. Ми якраз за столом сиділи, як сину в телефоні щось запищало. А це татусь картинку з ведмедиком сину прислав – у фейсбуці. І на тому крапка.

– Синові нещодавно 16 років виповнилося. Така важлива подія! Ми йому планшет купили, а хресна – справжню гітару. Загалом натішитися іменинник не міг. А рідний тато навіть не спромігся зателефонувати — картинку з ведмедиком у фейсбуці відправив. Я щороку дивуюсь колишньому чоловікові, але такого від нього не очікувала, — розповідає 40-річна Маруся.

Маруся розлучилася із чоловіком, коли Дмитрику було 8 років. Одного дня Андрій просто зібрав речі і пішов до молодшої жінки. Відносини після розлучення були рівними, адже треба було триматися заради дитини.

Андрій ніколи не був ідеальним батьком, а після розлучення взагалі відсторонився. Він платить аліменти – ось і вся його допомога. За весь цей час Дмитрик лише кілька разів гостював у батька, і то це було якось випадково.

Зараз Дмитро зовсім самостійний хлопець, тому няньчитися з ним не треба. Чотири роки тому Марія вийшла заміж вдруге, з вітчимом у сина прекрасні стосунки. Біологічний батько хлопчика теж у постійних відносинах, та його нова пасія навіть бачила Дмитра.

– Мені так прикро за сина. Міг би зателефонувати чи розоритися на скромний подарунок. Ми ж не наполягали, щоб він прийшов, — зітхає Маруся.

Маруся знає, що колишній чоловік не бідує. Невже не міг виділити пару тисяч на привітання єдиного сина. Тим паче 16-ть років. Звісно, Дмитро образився на батька і сказав про це бабусі, тобто свекрусі Марії.

Так свекруха заявила, що Маруся виростила споживача. Мовляв, йому не тато потрібний, а його подачки. Вона вважає, що на Андрія нема на що ображатися. Згадав — і на тому дякую.

– Свекруха сказала, що Дмитро сам має ініціювати зустрічі з батьком та телефонувати йому. Мало того, і подарунки вже може сам робити, кишенькові гроші ж є.

Хто ж має рацію? Маруся чи бабуся Дмитра? Чи повинен син ображатись на батька за таке “вітання”? Що скажете?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!