fbpx
життєві історії
У Галі виникло відчуття, що Ігор їй зраджує. Вона щодня скрупульозно оглядала і обнюхувала його одяг. А одного разу впросила свою маму посидіти з сином, а сама вирішила простежити за чоловіком. І сама пошкодувала потім, що це зробила. Вона дійшла слідом за ним до кафе, а потім стала дивитися через вікно. За столик до її чоловіка сіла якась молоденька дівчина

Після лікарні Галина була сама не своя. Толі це була депресія, то чи через всі почуття загострилися… Жінка постійно психувала, плакала і діставала чоловіка. Навіть бажана дитина ситуації не рятувала.

У Галі виникло відчуття, що Ігор їй зраджує. Вона щодня скрупульозно оглядала і обнюхувала його одяг.

А одного разу впросила свою маму посидіти з сином, а сама вирішила простежити за чоловіком.

І сама пошкодувала потім, що це зробила. Вона дійшла слідом за ним до кафе, а потім стала дивитися через вікно. За столик до її чоловіка сіла якась молоденька дівчина.

Галя поривалася увірватися до них і висловити все те, що зараз вирувало і кипіло в ній. Але не стала. Вирішила поспостерігати, що буде.

Ці твоє так мило щебетали, що жінка просто виходячи злісної слиною. Потім Ігор поцілував цю дівчину в щоку і вони розійшлися.

А вдома Галя закотила такий скандал, яких ще не бачили в їхньому будинку. Чоловік намагався щось сказати на своє виправдання, але жінка верещала на такій високій ноті, що чоловік просто нічого не зміг вставити.

А потім він розвернувся і пішов. Додому ночувати не з’явився. І на наступний день теж. І тоді Галина зрозуміла, що та дівчина все-таки взяла верх і повела його з родини. І так безлюдно стало у неї на душі …

Ігорприйшов через тиждень. Спочатку Галя подумала, що за речами. Але все виявилося трохи інакше. Чоловік посадив трохи заспокоєний дружину за стіл і став все пояснювати.

Виявляється, в свою юність, сімнадцять років тому він зустрічався з однією дівчинкою. А потім вона поїхала в інше місто.

А буквально перед народженням їх з Галею дитини, Ігор зустрів перше кохання і дізнався, що у нього є дочка. Доросла сімнадцятирічна дочка.

Як сказати про це психований на той момент Галині про це, чоловік не знав, тому і зустрівся з донькою потай.

У Галі відлягло від серця. Їй звичайно ж було неприємно, що колись у її чоловіка хтось був, але ревнувати до минулого вона вважала дурним.

А з дочкою Ігорю, вона зустрічатися дозволила. І сама в гості запрошувала. Гарна дівчина, до речі, виявилася.

You cannot copy content of this page