fbpx
життєві історії
У голові не вкладається. Я допомогла мамі розбагатіти, стати заможною людиою, а вона все віддала моєму брату. Використовуючи мене, мої професійні навички та знання, вона заробила гроші – кілька мільйонів гривень. І не просто віддала, а купила йому дорогий автомобіль і квартиру двокімнатну. Вони приховували це від мене, бігали та ховалися

У голові не вкладається. Я допомогла мамі розбагатіти, стати заможною людиою, а вона все віддала моєму брату.

Хочу сказати, мама все своє життя використала мене. Якщо щось не так, вона бігла до мене, щоб я допомогла, виправила ситуацію. Було й таке, що вона руйнувала мої стосунки, втручалась у моє життя, аби я покинула все і побігла до неї на допомогу. Це стосується навіть не здоров’я, а життєвих ситуацій: стосунків із правоохоронцями, судами, податковою.

Використовуючи мене, мої професійні навички та знання, вона заробила гроші – кілька мільйонів гривень. І все віддала брату, хоч на всіх кутках оголошувала, що треба ділити порівну. І не просто віддала, а купила йому дорогий автомобіль і квартиру двокімнатну. Вони приховували це від мене, бігали та ховалися, шепотіли за спиною, домовлялися. Все це дуже неприємно. Прикро та гірко на душі.

Якби моя мама не чіпала мене, а сама якось крутилася та заробила ті гроші! А то використала, я їй стільки разів допомагала вирішити різні питання у її бізнесі, а потім ось так вчинила. Плачу щодня. Хочеться все це пережити та забути якнайшвидше. Чужі зі мною так не чинили, як близькі…

А мама ще сміється мені у вічі. Не хочу з ними більше спілкуватися. Брату Максиму я також все життя допомагала чим могла, любила його — і ось що отримала. Чому вони так зі мною вчинили і як це пережити?

Ганна, 50 років

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!