fbpx

У кремлівських тг-каналах тепер сумують: потрібне перемир’я. Надія про перемир’я подається як «гуманізм», головне, мовляв, зупинити війну. Але це лукавство. Під «перемир’ям» мається на увазі зафіксувати територіальне захоплення, заморозити позиції станом на 29 березня. Це означатиме наступне

У кремлівських тг-каналах тепер сумують: потрібне перемир’я. Надія про перемир’я подається як «гуманізм», головне, мовляв, зупинити війну.

Але це лукавство. Під «перемир’ям» мається на увазі зафіксувати територіальне захоплення, заморозити позиції станом на 29 березня.

Вийде «Донбас-2»: виникне лінія поділу, вона замінується з обох боків.

І без жодного «мирного договору», де-факто, результатом війни буде просто розширення «сірої зони» або навіть «приєднання» до Росії.

Це означатиме наступне: проваливши військову кампанію, влаштувавши гуманітарну катастрофу на 10 млн біженців, завівши Росію під «пекельні санкції» та глобальний економічний бойкот, Путін вийде з війни з «перемогою».

Так це буде подано покірному та заляканому населенню РФ.

У відповідь на цю пропозицію Зеленський сказав, що переговори щодо мирного договору є цілком можливими, і можливий компроміс з центральної теми Кремля — нейтральний статус України.

Але такі переговори можливі лише після того, як російські війська повернуться туди, де вони були станом на 23 лютого. Оце і буде — «перемир’я».

Те саме перемир’я, із ситуації якого можливий надалі і мирний договір.

Сенс слів Зеленського зрозумілий: Кремль не здобув військової перемоги у цій війні, Україна не розгромлена, і вона не підписуватиме «акт про капітуляцію» з односторонніми вимогами Кремля.

Тому скиглення московських публіцистів про якнайшвидше перемир’я — це виття шакалів про перемир’я на користь агресора.

(на фото: «перемир’я» має зафіксувати та заморозити ситуацію ось у такому вигляді).

Олександр Морозов

Джерело – телеграм-канал Ігор Соловей, український журналіст, аналітик

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page