fbpx

У Києві донедавна у Лоліти жили мама та донька, але їх вдалося вивезди до мордору, Лоліта щаслива. Але грошей їй тепер не вистачає. Тому співачка зібралася торгувати домашнім мотлохом – що ще бідній лишається? Ура-патріоти одразу настрочили звізді гору коментарів із подяками

Лоліта зібралася торгувати домашнім мотлохом – що ще бідній лишається? Співачка планує зайнятися новим бізнесом – прокатом DVD-дисків зі свого архіву.

У Києві донедавна у Лоліти жили мама та донька, але їх вдалося вивезди до мордору, Лоліта щаслива. Але грошей їй тепер не вистачає.

Російська співачки екс-киянка Лоліта Мілявська, яка нещодавно скаржилася у соцмережі на високі ціни на продукти, урочисто заявила, що планує зайнятися новим бізнесом – прокатом DVD-дисків.

«Я пішла до себе в бібліотеку та виявила цілу полицю DVD-дисків. Звичайно, я багато залишала собі на згадку, наприклад, «Попса», де я в епізоді, «Вечори на хуторі біля Диканьки». А тут, подивіться, такі штучки, в яких упаковані DVD. Мене дуже багато хто умовляв викинути з дому і DVD, і диски, але щось у мені спрацьовувало, і я це залишала. Подивіться на мій скарб – улюблені фільми. Зараз, люди, я займуся прокатом DVD», – оголосила передплатникам своєї соцмережі Лоліта.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лолита Милявская (@lolitamilyavskaya)

Ура-патріоти одразу налаштували Мілявській гору коментарів із подяками, що співачка «підтримує співвітчизників позитивними відео», але під постом достатньо і тверезих оцінок: диски – домашній мотлох, який зараз, в епоху інтернету, навряд чи комусь знадобиться.

Результативної розпродажі, Лоло.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page