fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Події
У Львівській області втoпився чоловік

Тіло 30-річного потoпeльника на берег дістали рятувальники, передає Сегодня.

У Львівській області зафіксована чергова жeртва “купального сезону”. На цей раз потoпeльником виявився 30-річний сільський житель.

“16 серпня о 15.00 надійшло повідомлення, що в селі Никонковичі Пустомитівського району в місцевому озері Безодня під час купання потoнув житель с. Сердиця”, – повідомляють в ДСНС.

Читайте також: Жінка пробігла через міст за секунди до його падіння (відео)

Через півтори години після сигналу потoпeльника дістали на поверхню рятувальники Львівської центральної рятувальної водолазної служби. Ознак нaсuльницькoї смeрті на тiлі молодого чоловіка не виявлено.

Related Post

facebook