fbpx
життєві історії
У мами мого чоловіка утворився борг за комуналку 50 000 гривень. Я, як почула, новину, де стояла – там і сіла. Справа у тому, що чоловік вже одного разу оплачував їхній борг, 20 000 гривень. Було це три роки тому, але потім зовиця чомусь вирішила, що взагалі можна ні за що не платити. Є ж Максим добрий. Як не стало свекра, ніхто у спадок не вступив, хоча минуло вже 7 років, вони просто там живуть і все. Переїхали свекруха і зовиця на дачу, там хоч електрика є, дача записана на сестру. Ми запропонували

У мами мого чоловіка утворився борг за комуналку 50 000 гривень. Я, як почула, новину, де стояла – там і сіла.

Справа у тому, що чоловік вже одного разу оплачував їхній борг, 20 000 гривень. Було це три роки тому, але потім зовиця чомусь вирішила, що взагалі можна ні за що не платити. Є ж Максим добрий. Плюс – вони виплачують борги за кредити його сестри, їх просто знімають у неї із картки. У квартирі вже вимкнули електрику.

Як не стало свекра, ніхто у спадок не вступив, хоча минуло вже 7 років, вони просто там живуть і все.

Ну і що? переїхали свекруха і зовиця на дачу, там хоч електрика є, дача записана на сестру, але на словах «половина» мого чоловіка: так вони розділили майно, мовляв, навесні межування зроблять, тільки вже три роки це переноситься на наступну весну. Кажуть: приїжджайте, будуйте, робіть що хочете!

Ми запропонували їм продати і половину сестри нам, щоб вона просто всю дачу переписала на чоловіка, а ми їм гроші, якими б вони покрили всі борги, їм увімкнули б світло, і вони нарешті могли б піти розбиратися зі спадщиною.

Але у відповідь ми почули:

– Продати нам нічого, от якби хтось нам позичив цю суму, а ми б потім віддавали по трохи.

Але мене такий варіант взагалі не влаштовує. Ці гроші для нашої родини аж ніяк не копійки! Для цього нам доведеться брати кредит, урізати власний бюджет. І це просто так?

Може, я десь неправильно міркую, але якщо допомога дві тисячі, то ми й так їм допомагаємо. Але за фактом люди хочуть всидіти на двох стільцях, щоб і дача їм залишилася, і щоб виплатили їхні борги. А вони ризикують усю зиму сидіти без електрики.

І шкода їх, звичайно, але самій теж не хочеться добровільно занурюватись у борги просто за “спасибі”, і то – якщо не забудуть сказати. Зовиця колись взяла на себе відповідальність утримувати батьків за квартиру. Відповідальність, яка виявилася їй не під силу.

Чому мене зачіпає допомога рідного чоловіка своїм близьким? Тому що кредит, якщо що, доведеться брати мені. Чоловіку не дадуть, є причина.

Ось і як вчинити по совісті? Де я не права? До речі, ще свекруха і сестра Максима хочуть, щоб чоловік продав машину батька заднім числом, щоб вийшло, що за життя батька, або просто без документів, оскільки на неї теж спадок ніхто не оформлював. Як вам все це? Мої батьки чомусь нам таких проблем не створють, як Максимова рідня.

Не знаю, як вийти з цієї ситуації, щоб не прогнутися під маму чоловіка і його сестру і не зіпсувати ні з ким стосунків, а головне – з Максимом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!