fbpx

У Маші є одночасно Друг і Наречений. І це дві різні людини. Маші 19, вона дуже чесна. Розповіла нареченому про Друга, який просто товариш. Вона постійно чогось хоче і зустрічається скрізь. Після 96-ї години мовчання наречений надіслав смс

У Маші є одночасно Друг і Наречений.

І це дві різні людини.

Маші 19, вона дуже чесна.

Розповіла нареченому про Друга, який просто товариш. Коли цей просто товариш раптом освідчився в коханні, Маша відповіла: «Взагалі я не одна. Давай розлучимося, хоч це було б сумно».

Але Друг погодився лише дружити і не називати нареченого діалектизмами, невідомими Маші.

Друг приходить до магазину книги, де Маша працює продавцем. І годинами вдає, ніби читає. Ще він дарує Маші ласощі. Пристойні такі мішки. Поїдаючи чужий шоколад, я тішуся, як добре вміють дружити сучасні діти.

Іноді Друг знову освідчується у коханні. Маша не в змозі заборонити. По-жіночому, вона схильна прощати такі слабкості.

Наразі Друг влаштувався на другу роботу, щоб витрачати на Машу другу зарплату. Він надсилає десять смс на день, у середньому. У трьох освідчується в коханні, в інших пропонує поїздки, концерти та ресторани.

Маша намагалася його заспокоїти. Мені взагалі цей Друг не подобався. Якийсь настирливий. Я виступав за дані нареченому обіцянки.

Але всі ці ласощі, квіти, друга зарплата, програма розваг. Що я міг вдіяти? Я лише слабкий батько, моя душа не із заліза.

Ще Друг їздить до Литви закуповуватись дешевими продуктами. І він – найкращий студент на курсі.

Тепер повернемося до нареченого. Гарний, домашній хлопчик. Інтроверт. Ідеальний вибір для домашнього садівництва. Він не шле смс, тому що навесні 2019 року говорив що любить. Якщо щось зміниться, обіцяв розповісти.

Але в Машиній генетиці відзначилися турки, болгари, українці, мордва та ашкенази. Дружелюбність у Маші від золотистого ретрівера, хоча не уявляю, на якому етапі трапилося це вкраплення. Коли Маша сміється, у хаті вкриваються краплинками шибки. З усіх кактусів Маша могла б вирощувати лише ті, що реагують на кохання негайно.

Усно Наречений готовий відвезти Машу, куди вона попросить. Хоч у спортзал. Тільки хай скаже наперед.
Турки, болгари, мордва та українці в цей момент дякують, їм нікуди не хочеться.

– Не треба нам таких жертв – додають єхидні ашкенази.

Ретрівер зітхає та кладе морду на лапи.

Я сам живу із татаркою. Моя дружина телепортується в те місце, куди я йду, щоб прокоментувати мене, мої наміри, спосіб життя, і вказати, чим мені краще зайнятися. Я радію кожній нашій зустрічі, бо кохання багатолике.

Я думав, що розумію замкненість нареченого. Але одного разу, після п’яти днів спільного проживання, він сказав, що Маші йому багато. Вона постійно чогось хоче і зустрічається скрізь. Не кажучи вже про дражливі дрібниці, говорити про які не можна через її запальність. Просто так сказав у режимі саморефлексії.

Маша не засмутилася. Спокійно повернулася додому і трохи проплакала до ранку. Сказала: йому треба від мене відпочити. І три дні не чіпала його. Просто ходила квартирою з телефоном. Раптом зателефонує. Гуляла сама, випадково добріла до його будинку, ненавмисно заглядала у вікна. Він там сидить у навушниках, грає у у ноутбуці. Не пише, не дзвонить.

Знову плакала.

Тут мій внутрішній батько закипає. Мені хочеться збігти по бетонній стіні, вибити раму, знайти на кактусі очі і запитати, суворо дивлячись у рослинну душу, «ну як там, у комп’ютері, хто виграв?»

Після 96-ї години мовчання наречений надіслав смс:

«Завтра у спортзал, чи робота?»

За той самий час Друг надіслав цілу Британську енциклопедію смс. Половина про кохання, в інших жарти, умовляння поїхати до Литви, в аквапарк і на день народження до веселих людей.

І вгадайте, хто на 8 березня подарував букет троянд, а хто надіслав кумедну листівку?

Я не маю втручатися. Це не в мене одночасно наречений і друг. Тому я не став читати лекцію з теорії шлюбу. Я виштовхав Машу з дому. Я кричав їй услід:

– У Литву! В Аквапарк! На день народження! І не смій повертатися нещасною!

Мені шкода всіх трьох. Готую окрошку зі сльозами, переживаю, чому в одному чоловікові не можна поєднати розум, щедрість, красу та зручне місце розташування в пристойному районі.

Колись ти була маленькою. І не було горя гірше, ніж кулька, що лопнула.

Я куплю тобі мільйон кульок. Тільки будь щасливою. Будь ласка.

P.S. Обох стосується, до речі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page