fbpx
життєві історії
У мене було дуже велике перше кохання, і коли ми розійшлися з дівчиною, Довго не наважувався ні з ким знайомитися, жив  “робота-дім” і мене все влаштовувало, поки до нас в офіс не прийшла нова співробітниця. Олену я люблю, але вона занадто хоче заміж! Сміються вже на роботі. Тільки зосереджуся на роботі – відразу дзвінок, хоча працюємо в сусідніх відділах, якщо не відповідаю, через хвилину йде сама з бутербродом. А дома – сцени і годинами теревені по телефону

У мене було дуже велике перше кохання, і коли ми розійшлися з дівчиною, яку я безмежно кохав, я довго переживав і відновлював душевні сили. Довго не наважувався ні з ким знайомитися, жив  “робота-дім” і мене все влаштовувало, поки до нас в офіс не прийшла нова співробітниця.

Вона мені відразу сподобалася, але Олена деякий час не звертала на мене уваги, як потім виявилося, вона хотіла дізнатися хто я за знаком Зодіаку, щоб з’ясувати, підходимо ми одне одному, чи ні.

Олені 25 років, разом ми вже більше року, я її люблю, але останнім часом вона стала мене просто стомлювати своєю надмірною увагою.

Тільки зосереджуся на роботі – відразу дзвінок, хоча працюємо в сусідніх відділах, якщо не відповідаю, через хвилину йде сама: «У тебе все нормально, чому не відповідаєш на дзвінок?»

Пояснюю, що я зайнятий, що поговоримо ввечері вдома, живемо разом уже 4 місяці! Пішла образившись.

Через годину заходить знову з бутербродом, хоча на обід ходимо разом, і вона знає, що я не любитель перекусів, все одно покладе на стіл з коментарями, що для мене ж старалася, собі б бутерброд вона не робила.

Чесно слово, вже перед співробітниками соромно, які посміюються у відкриту: «Дівчина заміж хоче, а ти не помічаєш».

Вдома починаються розборки, чому не дзвоню перший, не цікавлюся, як у неї справи, образи на те, що я неуважний до неї.

Кілька разів натякала, що пора б уже й про справжню сім’ю та дітей подумати, а то батьки постійно запитують, коли я вже зроблю їй пропозицію.

Олена сказала, що згідно з гороскопом, ми повинні одружитися саме в цьому році.

Я не хочу поспішати з одруженням, поки немає свого житла, тим більше не особливо довіряю гороскопам, мене і так все влаштовує, хочу краще пізнати дівчину, з якою потім доведеться створювати сім’ю.

Вдень вона така вся турботлива і уважна, а ввечері може годинами говорити по телефону з мамою, потім з подружкою.

Я її люблю, вона хороша господиня, все прибрано, приготовано, але щось заважає мені бути по-справжньому щасливим… Відчувається якась нещирість з її боку, чи що. І розходитися не хочеться, і разом важко. Все прислухаюся до себе: чи моя це людина?.. І чи це нормально – така надмірна-показушна увага і жага вдягти на мене обручку?

Автор: Денис

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook