fbpx
життєві історії
У мене два дорослих сина. Обоє вже одружені. Так от, з появою другої невістки, моя старша невістка Оксана просто, м’яко кажучи, поводиться неадекватно, не можу зрозуміти, що з нею сталося. Після спілкування з онуком отримала від неї повідомлення: “Любимі внуки полетіли, і ви згадали, що у вас є інші внуки? Не переживайте, онукам ніколи нудьгувати”

У мене два дорослих сина. Обоє вже одружені. Так от, з появою другої невістки, моя старша невістка Оксана просто, м’яко кажучи, поводиться неадекватно, не можу зрозуміти, що з нею сталося. Після спілкування з онуком отримала від неї повідомлення: “Любимі внуки полетіли, і ви згадали, що у вас є інші внуки? Не переживайте, онукам ніколи нудьгувати, ми регулярно їздимо в парки на таксі і виїжджаємо з Києва на вихідних. Два тижні син був у профілакторії, де його відвідували люблячі рідні, і місяць на дачі у бабусі друга, яка відноситься до нього краще, ніж рідна.”

Далі невістка пише: «Сьогодні у нього за розкладом фітнес і басейн. Та й навіщо вам бачитися з «поганими» родичами, а нам з «бабусею», яка розносить плітки, негатив і налаштовує сім’ї власних дітей одну проти одної, показово займається іншими онуками? І не варто говорити синові, що у мене багата уява, це якраз він так думає, він так відчуває, бо ви його мама, тому і не дзвонить вам. І його дратує, що ви так себе ведете і робите вигляд, що нічого не розумієте, і нічого не відбувається. І не забудьте всім переслати лист і поскаржитися на мене, ось вам ще один привід перетерти з подружками і родичами кісточки родичам, мадже ми такі-сякі. Я вже звикла бути не такою, гірше вже нікуди. Потерпіть, скоро повернуться улюблені онуки.”

Я не знаю, як на це послання реагувати?Що у неї в голові?..

Після цього вона не відповідає на дзвінки і не дає спілкуватися з онуками. І, найсумніше, що син на її боці. До слова сказати, з молодшою ​​невісткою Тетяною просто прекрасні шанобливі стосунки. Чим я не вгодила Оксані – не можу зрозуміти.

Автор: Тетяна Вікторівна

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page