fbpx
життєві історії
У мене пенсія 2700 гривень, і всі знайомі дивуються, за що я відпочивати літаю останні три роки і ремонт зробила в квартирі. Мовляв, онуки твої так не живуть! Не живуть, бо невістка мені щомісяця видає по 10 тисяч зі своїх доходів. Спіймала я її на гарячому з іншим, а синові пообіцяла нічого не казати, якщо вона платитиме

Можливо, ви всі мене осудите, але я вважаю, що все правильно роблю.

У мене є єдиний син, якого я ростила сама. Чоловік пішов від мене до іншої, коли Станіславу виповнилося 7 років. Відтоді ми жили з сином самі. Я вкладала у нього всі зусилля, душевні і фінансові. Жила для нього!

Стас отримав гарну освіту, але ось гроші якось заробляти так і не навчився. Він переїхав від мене, але я кілька років оплачувала сину орендоване житло, ба зарплата в нього зовсім маленька.

У 27 років мій Станіслав одружився. Йому пощастило: у свої 29 його обраниця мала свій бізнес, невеличкий салон краси. А ще – дитину від першого шлюбу. Її хлопчика ми прийняли і полюбили, а через два роки у Стаса і Анжеліки народився спільний син. Живуть вони всі в її двокімнатній квартирі. Разом мій син і Анжеліка вже сім років.

І ось так сталося, що я три роки тому побачила невістку в машині з іншим чоловіком. Біля готелю. Потім попросила свою подругу послідкувати за Анжелікою і все підтвердилося. Моя подруга навіть кілька знімків на телефон зробила, коли вони палко зустрічаються в машині або прощаються… Є у мене запис і їхньої телефонної розмови, з якої все більш, ніж ясно: зять моєї доброї приятельки працює в головному управлінні поліції, він і “роздобув” цей доказ.

Я показала все невістці і поговорила з нею. Виставила свої умови. Я не хочу, щоб зруйнувалася родина мого сина і діти росли без батька. Але і спустити це Анжеліці я не могла. Звичайно, я вимагала, щоб вона припинила ті зустрічі, але чи зробила вона це насправді – я точно не знаю, оскільки відтоді більше за нею не слідкую.

Зате Анжеліка щомісяця вже три роки платить мені по 10 тисяч гривень. У мене пенсія 2700 гривень, і всі знайомі дивуються, за що я відпочивати літаю останні три роки і ремонт зробила в квартирі. Мовляв, онуки твої так не живуть! Не живуть, звичайно, бо невістка мені щомісяця видає по 10 тисяч зі своїх доходів, а син заробляє 7 тисяч, я знаю, яка у нього зарплата.

І, повторюся, можливо, ви всі мене і осудите, але я вважаю, що все правильно роблю. Як кажуть, любиш кататися – люби і санчата возити. А ще – за все треба платити. Хочуть жити краще – нехай обоє крутяться, щоб більше заробляти, а я від своїх десяти тисяч відмовлятися не збираюся. Цей світ такий безмежний, і нарешті у мене з’явилася можливість його побачити!

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page