fbpx
життєві історії
У мене три подруги з якими ми часто збираємося разом. І недавно я почула від них про себе таке, що й в голові не вкладдається. Дивина та й годі

У мене три подруги з якими ми часто збираємося разом. І недавно я почула від них про себе таке, що й в голові не вкладдається. Дивина та й годі

Живемо ми не погано: свій будинок, машина, діти добре одягнені, відвідують гуртки, харчуємося нормально, ну, на життя вистачає. За матеріалами

Звичайно, грошима ми не розкидаємося і намагаємося по можливості економити.

За модою я не сильно женуся і купую одяг і взуття на розпродажах.

Продуктів купую стільки, скільки потрібно-щоб холодильник не ломився від запасів і раз на тиждень не перебирати спорчені продукти на викид.

Не розумію навіщо віддавати дитину в популярну танцювальну школу по франшизі і переплачувати за рекламу і назву, якщо можна піти в гурток до вчителів нічим не гірше і платити в два рази менше за заняття і костюми.

На жаль, мої подружки не зрозуміли мого ставлення до грошей і покупок.

У мене три подруги з якими ми часто збираємося разом. У нас діти приблизно одного віку, і вони добре ладнають разом.

Дзвоню одній з подруг ​​в п’ятницю Привіт. Які плани? Може погуляємо в парку? -Вітання. Ой сьогодні не вийде. Чую по голосу щось не те. -У тебе все гаразд? -Та все нормально. Шепіт іншої подруги «Може її до нас запросимо?».

Ситуація стає не зручною. Розумію, що вони вже всі разом десь відпочивають, а мене не покликали. Образа бере наді мною гору, я відкриваю рот і питаю, до того, як згадую про гордість.

Читайте також:ВІДПРАВИЛИ МЕНЕ ПО РОБОТІ НА 3 ТИЖНІ У ВІДРЯДЖЕННЯ В ІНШУ КРАЇНУ. НА ДYШІ БУЛО НЕСПОКІЙНО І ЯК ВИЯВИЛОСЯ-НЕ ДАPМА. ПІСЛЯ ПРИЇЗДУ, ПОДРУГИ РОЗПОВІЛИ ВСЮ ПРАВДУ ПРО МОГО НЕНАГЛЯДНОГО. ТА Я НЕ РОЗГУБИЛАСЯ

-А ви що з дівчатами разом? Чому мене не покликали? -Ми вирішили посидіти в кафе і не хотіли тебе засмучувати. Ми вже давно зрозуміли, що у тебе проблеми з грошима. -Не розумію.

І тут вона мені пояснює. -Ти не захотіла разом водити дітей в балетну школу, так як там дорого. Одяг купуєш на розпродажах, коли ми їздимо за продуктами ти майже нічого не береш. На манікюр ти з нами не їздиш. І т.д.

І ось через те, що я не витрачаю гроші безглуздо, вони вирішили, що я бідна й ледве зводжу кінці з кінцями. І не покликали з собою в кафе, подумавши, що мені це не по кишені.

Не можу сказати, що мені дуже прикро на відміну від них я живу без кредитів і грошей на щастя нам вистачає.

facebook