fbpx
життєві історії
У мене є донечка від першого шлюбу, і саме через це, я так думаю, з самого початку наші взаємини з Марією Іванівною не склалися. Інших причин не бачу. Я гарна собою, намагаюся бути зразковою господинею, житлових проблем не маю, працюю нарівні з її сином, просто зараз тимчасово у декреті. Зарплати невеликі, накопичень немає. Та й навіщо щось вигадувати, якщо ми маємо ці квартири. Але мама Богдана вважає інакше

У мене є донечка від першого шлюбу, і саме через це, я так думаю, з самого початку наші взаємини з Марією Іванівною не склалися. Інших причин не бачу. Я гарна собою, намагаюся бути зразковою господинею, житлових проблем не маю, працюю нарівні з її сином, просто зараз тимчасово у декреті.

У нас з мамою Богдана ніколи не було відкритого протистояння, конфліктів, але коли ми спілкуємося, напруга просто повисає в повітрі. Останнім часом вона починає дедалі більше показувати своє ставлення до мене, причому не вимовляє мені відкрито, а діє за моєю спиною та налаштовує чоловіка проти.

Невелика передісторія. Ми з чоловіком Богданом і двома дітьми – старшій моїй донечці від першого шлюбу 8 років, спільному синочку 2 роки – живемо у моїй однокімнатній квартирі. Це житло подарували мені батьки. Чоловік теж жив у однокімнатній квартирі, яка дісталася йому у спадок від бабусі. Коли ми одружилися, він перейшов жити до мене, а свою одну віддав під оренду. Стосунки у нас між собою чудові, Богдана добре ладнає з донькою. Татом вона його, звичайно, не кличе, тому що у дитини є свій батько. За рік народився наш спільний син, для Богдана це перша дитина.

Сказати, що свекруха тепло ставиться до онуків, я не можу. Мого старшого сина вона взагалі начебто не помічає. Я і не прошу його любити, але коли приходиш у гості, де двоє дітей, і приносиш подарунок лише одному, а другому навіть ні цукерки, це неправильно на мій погляд. Ну та дбре, тут я не неї вплинути не можу. Але і до молодшого, рідного онука Матвійка, вона не особливо розташована, так, приходила посюсюкати кілька за два роки, хоча це її єдиний онук.

Але проблема не в цьому. Вона може ставитись до онука, як хоче, і як їй совість дозволяє. Я народжувала дітей для себе та чоловіка, і ми самі їх любитимемо і виховуватимемо. Конфлікт у іншому.

Я запропонувала чоловікові продати наші однокімнатні квартири і купити двокімнатну квартиру, гроші, що залишилися, пустити на ремонт. У сім’ї двоє дітей, молодшому вже два роки, ми всі тулимося в одній кімнаті. Нам із чоловіком немає можливості ні усамітнитися, ні нормально відпочити. Та й дітям незручно, а дочці до пуття уроки ніде робити, а у молодшого немає свого куточка для ігор. Купивши двокімнатну, ми відвели б дітям окрему кімнату і самі б з чоловіком мали б спокійне місце в оселі.

Під час цієї розмови Богдан повністю зі мною погодився, що квартири потрібно продавати та розширюватись. Вже почав замислюватися про ремонт і говорив про свої міркування щодо цього.

Домовилися, що наприкінці зими, навесні виставлятимемо однокімнатні на продаж і одночасно шукатимемо варіант двокімнатної, щоб за наступні літо-осінь зробити ремонт і переїхати. У чоловіка, як і у мене, не було ніяких сумнівів щодо правильності нашого рішення. Але, як ви розумієте, тут у справу втрутилася Марія Іванівна. Не знаю, коли він встиг розповісти їй про наші плани і що вона йому наговорила. Але тепер чоловік пропонує “подумати, не поспішати, зважити всі за і проти”. Починають проскакувати фрази на кшталт: «А куди я піду, якщо в нас із тобою життя не складеться». Це на 100% слова свекрухи,  вона вклала їх йому в голову.

Я вже починаю сумніватися, чи зможу переконати Богдана знову прийняти мій бік. Усі докази, які я наводжу, що ми не можемо жити вчотирьох в одній кімнаті роками, що діти ростуть, не діють на Богдана і його маму.

Як мені вчинити? Може, поговорити зі свекрухою? Варіантів покращити житлові умови, не продаючи однокімнатні квартири, у нас немає. Зарплати невеликі, накопичень немає. Та й навіщо щось вигадувати, якщо ми маємо ці квартири. Як переконати чоловіка? Я прямо розгублена і руки опускаються.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!