fbpx
життєві історії
У мене є квартира, яка дісталася у спадок від бабусі. Жити з Денисом ми маємо де, тому там поселилися квартиранти. І їм добре, і я не жаліюся, завжди копійка збоку є. Та недавно вони з’їхали, і в той час, як я шукала нових, чоловік мене “ощасливив”. Але я не можу на таке піти. Тепер, ні чоловік, ні свекри зі мною не розмовляють

У мене є квартира, яка дісталася у спадок від бабусі. Жити з Денисом ми маємо де, тому там поселилися квартиранти. І їм добре, і я не жаліюся, завжди копійка збоку є. Та недавно вони з’їхали, і в той час, як я шукала нових, чоловік мене “ощасливив”. Але я не можу на таке піти. Тепер, ні чоловік, ні свекри зі мною не розмовляють.

Мене звуть Наталя. Я заміжня за Денисом вже 8 років. Мій чоловік дуже добрий і чуйний. Мені це дуже подобається, бо Денис дуже швидко виконує всі мої прохання. Але, на жаль, він добрий і чуйний не лише зі мною, а й з усіма своїми знайомими та родичами. А багато людей нахабніють і постійно просять мого чоловіка про допомогу.

Я теж часто допомагаю рідним та знайомим, але іноді я їм відмовляю. І я вважаю це цілком нормальним. Для мене найголовніше, щоб у мене було все нормально на роботі та в сім’ї. Я не розкидаюся своїми фінансами та своїм часом, щоб догодити всім і бути для всіх хорошою дівчинкою.

А ось Денис чинить саме так. Як тільки зателефонує йому хтось із його рідних, знайомих, друзів та сусідів, так мій чоловік одразу ж мчить їм допомагати.

Хоча я вже багато разів просила його так не чинити. Чому? Та тому, що мій чоловік дуже часто допомагає іншим на шкоду нашій родині!

Недалеко від нас живуть батьки Дениса з донькою та ще з одним сином.

Так от, родичі Дениса почали приходити до нас дуже часто у вихідні в гості. А я так хочу у вихідний відпочити та виспатися. А натомість мені доводиться дуже багато часу проводити на кухні, щоб нагодувати родичів чоловіка.

Я вже багато разів просила Дениса поговорити з ними, але чоловікові незручно сказати їм про це: попросити їх до нас так часто не приходити.

Денис дуже часто допомагає батькам: він робить і ремонт у їхній квартирі, і відвозить їх туди, куди їм треба, та вирішує проблеми своєї молодшої сестри та брата.

А нещодавно ми із чоловіком серйозно посперечалися. Через що? Ну, звісно ж, через його родичів!

Справа в тому, що я маю квартиру, яку я отримала у спадок від бабусі. Я цю квартиру здаю в оренду. Я багато років цю квартиру віддавала в оренду молодій сім’ї. Але недавно вони купили собі квартиру та переїхали туди жити. І ось тепер я шукаю собі нових квартирантів.

А брат чоловіка живе зі своїми батьками, незважаючи на те, що йому 29 років. І ось він вирішив жити окремо. Мій чоловік мені повідомив про те, що його брат хоче винаймати квартиру. Яку? Ну, звичайно, мою! І мій чоловік відразу погодився на те, щоб ціна була набагато нижчою за ринкову.

А це мені навіщо? Навіщо мені такий квартирант?

Я, звичайно, категорично проти цього. Це квартира моїх батьків і я вирішуватиму, хто в ній житиме. Адже я можу знайти орендарів, які готові платити нормальну ціну: це зробити зовсім не важко. Адже квартира знаходиться у хорошому будинку, у хорошому районі і там зроблено гарний ремонт.

А якщо у Василя не буде грошей, то він же не платитиме мені оренду. І я не зможу його вигнати: адже це брат мого чоловіка.

Про все це я розповіла Денису, а він на мене образився. Образилися на мене і батьки чоловіка. Свекруха вимагає, щоб я заради сім’ї забула взагалі про гроші.

Мені здається, що вони взагалі хочуть, щоб я дозволила Василю безкоштовно жити у своїй квартирі. Але я категорично проти!

Чому я маю відмовлятися від додаткового доходу заради брата свого чоловіка? Він доросла людина і має сам вирішувати свої проблеми!

Хіба ні?

Фото ілюстративне