fbpx
життєві історії
У мене з сім’єю дружини такі собі специфічні відносини. Вплинули на них картопля і ліжко. Теща й тесть прості, як п’ять копійок. Пам’ятаю, зайшла розмова про посадку картоплі, а я не переношу всі ці сільські справи

У мене з сім’єю дружини такі собі специфічні відносини. Вплинули на них картопля і ліжко. Теща й тесть прості, як п’ять копійок.

Пам’ятаю, зайшла розмова про посадку картоплі, а я не переношу всі ці сільські справи. У нас з дружиною була відпустка, але ми не планували нікуди їхати. Вирішили просто гуляти, кататися на роликах, велосипедах, ходити на річку. Але теща активно агітувала на поїздку в село. Після того, як я кілька разів сказав що у нас інші плани, вона вирішила таки дізнатися які.

Ну я і відповів:

“Планую кохати і палко любити вашу дочку щоранку, вдень і ввечері всю відпустку. Нам це дуже подобається, а тут якраз стільки часу вільного. Отже, зрозумійте – нам не до картоплі, родинні справи важливіші”.

І все це я видав дуже буденним тоном, стоячи до тещі спиною і заварюючи чай.

Дружина звичайно мені потім дала прочуханки, але зате більше немає розмов про ту бульбу і городи. Ну і так ми вже 15 років щасливо живемо.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook