fbpx
життєві історії
У молодої жінки вже був невдалий досвід сімейного життя, у 17 років вона чекала дитину від хлопця, який був старший за неї, батьки молодого чоловіка влаштували парі весілля. Але невістка їм була зовсім не до душі, і зовнішність інша, а сім’я дівчині спираючись на свої традиції, і зовсім від неї відмовилася

У молодої жінки вже був невдалий досвід сімейного життя, у 17 років вона чекала дитину від хлопця, який був старший за неї, батьки молодого чоловіка влаштували парі весілля.

Але невістка їм була зовсім не до душі, і зовнішність інша, а сім’я дівчині спираючись на свої традиції, і зовсім від неї відмовилася.

Молоді жили разом з батьками і на цьому ґрунті постійно виникали скандали, вони вирішили винайняти квартиру, але через кілька місяців повернулися назад, оскільки коштів не вистачало.

Відсидівши вдома декрет, жінка вийшла на роботу і вже через півроку з’їхала від свекрух і подала на розлучення, причиною цього став шанувальник, який з’явився у неї, який запрошував її в кіно, водив у кафе, дарував подарунки і був зовсім не проти прийняти її разом з дитиною.

Такої уваги на свою адресу молода жінка раніше не бачила.

Хлопець винайняв їй квартиру, і згодом представив своїй сім’ї, дівчина була прийнята дуже привітно. Побачившись ще трохи, він запропонував їй переїхати до них у великий будинок разом з дитиною, батьки були не проти.

Укласти шлюб вони обоє не поспішали і просто проживали разом. Якось вона запропонувала цивільному чоловікові організувати власний невеликий бізнес, використовуючи знання жінки в торгівлі, вони відкрили кіоск, який хлопець самостійно обладнав.

За роботу вони взялися дуже завзято, і досить швидко вийшли на добрий дохід, чоловік привозив і розвантажував товар, дружина торгувала і домовлялася з постачальниками, займалася документацією та податками.

Через деякий час вони змогли купити хорошу машину, потім оформили іпотеку на квартиру, здавалося б, живи та радуйся.

Але в якийсь момент постало питання про спільну дитину, бізнес налагоджений можна найняти продавця та спокійно займатися налагодженням сімейного щастя. Ось тільки виявилося, що жінка більше мати дітей не може.

І тепер уже нова свекруха розпочала змову проти невістки. Син цілком успішно справлявся з бізнесом і без неї, а дівчата на нього задивлялися, коли він виходить зі своєї новенької машини.

Він одна дитина в сім’ї і крім як від нього онуків чекати більше не звідки, а як би добре вони не ставилися до дитини невістки від першого шлюбу, вона все одно для них не рідна. І тепер вона небажана невістка вже у новій сім’ї.

Пара продовжує жити разом, але тільки часто між ними виникають розбіжності, і утримує від розлучення їх тільки спільний їх бізнес, а не байдужі сусіди потихеньку продовжують сватати хлопцю своїх молоденьких родичок і знайомих.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua