fbpx
життєві історії
У моєї коханої жінки не звичайна професія, рід занять. Вона цим добре заробляє, до неї йдуть. Дуже молодо виглядає. Але останнім часом зі мною відбуваються події, які не можу пояснити. Наша історія почалася ще в 1985 році, і як мені бути сьогодні, я просто не знаю

У моєї коханої жінки не звичайна професія, рід занять. Вона цим добре заробляє, до неї йдуть. Дуже молодо виглядає. Але останнім часом зі мною відбуваються події, які не можу пояснити. Наша історія почалася ще в 1985 році, і як мені бути сьогодні, я просто не знаю…

Останнім часом зі мною відбуваються події, які не можу пояснити. Може, це просто ланцюжок випадковостей, може, щось ще. Хочу запитати вашої поради, та й просто виговоритися.

Ця правдива історія почалася в 1985 році. Я, тоді ще підліток, познайомився з дівчиною. Взаємна симпатія, зустрічі, розставання – не мені одному все це знайомо. Але, сталося так, що в 1989-му ми розбіглися остаточно.

Минуло майже 25 років. Я, вже розведений і маю дорослу дочку. І ось знаходжу свою колишню кохану Ольгу в одній з соцмереж. Живемо ми зараз в різних областях, на різних кінціях країни, у кожного за плечима минуле, але, як виявилося, одне одного ми не забули. Більше того, навіть почуття – живі.

На той момент у нас обох були не дуже щасливі повторні шлюби. І ось ми кидаємо все в надії бути разом, у щирій вірі, що у нас вийде.

В один із приїздів до мене моя кохана бачить поганий сон, а я, як можу, її заспокоюю. Вдень мені на мобільник дзвонить її сестра і повідомляє, що не стало їхнього брата. Сльози, від’їзд раніше терміну.

Минуло небагато часу, спілкуємося в з Ольгою в інтернеті. Кохана повідомляє, що у неї є невелика перерва в роботі, і вона може приїхати.

Я в захваті, починаю працювати без вихідних, щоб заробити відгули. Але у неї знову починаються дивні сни, причому, чим далі, тим неприємніше. У якийсь момент я навіть хотів її відмовити їхати: дорога далека, мало що може трапитися за кермом. Приїхати вона повинна була сьогодні, а позавчора у неї не стало мами…

Весною ми планували почати нове життя. Мені якось не по собі. Що це? Випробування? Ланцюжок випадковостей? Чи щось інше? Що мені робити? До того ж, недавно Оля мені розповіла про свою роботу, про те, чим вона займається: вона лікує людей і ворожить їм. До неї йдуть люди, вона непогано цим заробляє, але мене все це тривожить, насторожує і дуже бентежить.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook